Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Άνοιγμα πόρτας και είχα περιέργεια να δω αν θα αντικρύσω την κοπέλα των φωτο του γνωστού γραφείου της πόλης μας,μιας και οι προηγούμενοι 10 περίπου που την συνάντησαν η πέρασαν καλά και δεν ήθελαν να μας πουν και μας να περάσουμε καλά η δεν πέρασαν καλά και σου λένε ας γράψει κανένας άλλος...βλέπω όμως ότι εδώ και 2 μήνες δεν γράφει κανείς και για να μη ξεχαστεί κι αυτό το παλτό του γραφείου θα γράψω εγώ κάποια πράγματα.
Από Ουκρανία το πουτανι,έκανε ένα πέρασμα από Ντουμπάι,βρήκε τον τέλειο μαλακα με το χρήμα (Από την Αίγυπτο) και ξαφνικά η ζωή της πήρε αξία ξεχνώντας τα λασποχωρια της Ουκρανίας και το ξύλο που έτρωγε εκεί...
Εμφάνιση κωλομπαρου,είχε στο λαιμό,στα χέρια και στα δάχτυλα χρυσαφικά σαν τις θειτσες που πάνε εκκλησια και θέλουν να δει η γειτονιά τα χρυσαφικά τους Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! μετά Φυσικά μου είπε ότι της τα έκανε δώρο ο αγαπητικος φαραο Χμμμ;
Επικοινωνία:ότι αγγλικά έμαθε στο Ντουμπάι για να μιλάει με το γαμπρό Κεφάλι σε τοίχο!
Οπότε προσπαθούσα ανάμεσα σε αγγλικά και ρώσικα να βγάλω άκρη
Σώμα αρκετά αδύνατο 45-50 κιλά χωρίς τατουάζ αλλά με κάτι βυζια για κλάμα,ακόμα μια που πήγε σε φθηνό κρεοπωλείο για προσθετική Μαλακία
Στο κρεβάτι αδιάφορη με το βλέμμα αγελάδας και τη διάθεση χυσε να τελειώνουμε Θυμός
Τελείωσα μια φορά και για δεύτερη ούτε λόγος,ξεκίνησε παρλα και ιστορίες από το Ντουμπάι και την Ουκρανία,μου τα έκανε τσουρέκια!!!
Πίσω στα λασποχωρια σου σαβούρα να δεις πως βγαίνουν τα ευρώ Γαμήσου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 21, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.216
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gnnakos, JACK SPARTALOW, topscorer και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2020
Ακριβώς μάγκα όπως τα γράφεις, φόλα από τις λίγες και δυστυχώς την πάτησα και εγώ μαζί της. Κρίμα που δεν διάβασες την κριτική μου
24 Απριλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τις διάβασα όλες τις κριτικές παίχτη αλλά λέω θα έβαλε μυαλό,δεν θα έχει λεφτά,αλλά που να ξέρα ότι ο Αιγύπτιος την έκανε θέα και την είδε γκόμενά κι αυτή Κεφάλι σε τοίχο!
07 Μαΐου, 2020
παιδιά παίζει να ήμουν ο μόνος τυχερός που πέρασε καλά μαζί της. Με είχε ζαλίσει η Άντζη να την πάρω και η Άντζη δε μου έχει στείλει φόλα ποτέ, μου λέει "θα της μιλήσω εγώ πριν έρθει και θα σε περιποιηθεί" και όντως με περιποιήθηκε και πέρασα καλά. Δε λέω ότι ήταν τέλεια, αλλά δεν ήταν αυτό που διαβάζω εδώ σίγουρα. Ήρθε με σκοπό να με ικανοποιήσει. Αλλά όταν όλοι λέτε τόσο αρνητικά σχόλια, δεν παίζει απλά ήμουν εγώ κωλόφαρδος.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3