Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ο covid 19 να μας καταδιώκη ,τα μπαράκια κλειστά άρα από πιπίνια τζίφος ,κορίτσια που κυκλοφορούν με γάντια και μάσκα .

Δρόμοι άδειοι, άνθρωποι που αποφεύγουν να συναντηθούν ,να χαιρετηθούν ,τα πάντα από απόσταση .Και μέσα σ"αυτό το χάος εγκλωβισμένος να έχω και την πρώην γυναίκα μου να είναι προσωρινά χωρίς δουλειά [επειδή δεν υπάρχουν πτήσεις]οπότε η διατροφή δεν φτάνη για το παιδί..ήμαρτον.Προσπαθώντας να ηρεμήσω σκέφτηκα να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία μου με την Alice.Ιούλιος του 2017 περαστικός για λίγες μέρες από Αθήνα ήθελα να περάσω ένα ωραίο βράδυ ,τηλέφωνο λοιπόν στον γκλάμουρα ,που τότε ταπεινή μου γνώμη έφερνε καλύτερη ποιότητα,οπου η τηλεφωνήτρια μου πρότεινε την Alice .Γρήγορο κλείσιμο και συνεπής όπως πάντα.Πρώτη εμφάνιση, εντυπωσιάστικα, ψηλή, ξανθιά, καλοντυμένη ,ευδιάθετη ,άριστα αγγλικά .Λίγη κουβεντούλα όπου μου εξήγησε ότι κατέβηκε από θεσ/νικη και την επομένη έφευγε για Πράγα.Πέρασμα στα ενδώτερα όπου είδα ένα αρκετά ωραίο σώμα ,λίγο η περιφέρεια είχε θέμα,καί το στήθος μικρό αλλα στητό ,εφηβικό,ηλικία γύρω στα 22 .Στα του αγώνα καλό στοματικό διαρκείας με περιποίηση και της γύρω περιοχής ,παίχτηκαν δυο γύροι όπου ακολουθούσε κεφάτη και ξεκούραστη .Στο τέλος δούλεψα τον κώλο της κάτι που της άρεσε ιδιαίτερα.
Το τέλος ήρθε στο στόμα της όπου τα κατάπιε.Θέλης η γρήγορη συνάντηση μεταξύ δυο ταξιδιών μου,θέλης η εμφάνιση της,ίσως επειδή μου άρεσε, πέρασα ένα υπέροχο 3ωρο που ήθελα να επαναλάβω μετά από κάποιο καιρό αλλά δεν ξαναφάνηκε.Ένα τέλειο ραντεβού από αυτά που σου μένουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2017
Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
440€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
24.921
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2020
κριτική από το 17; όντως τώρα; Εμμμμ
K
kostasfrg
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1