Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Call-Girls 21058
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ξεκινάω από το μοναδικό θετικό.
Η κοπέλα είναι αρκετά όμορφη στο πρόσωπο και έχει-όσο είδα-καλό σώμα με στήθος καλό να διαγράφεται από το μάυρο διχτυωτό σαν κομπινεζόν που φορούσε.θα έλεγα καλύτερη από τις φωτογραφίες.

Απο κει και πέρα.
Φωνή άθλια!Βαριά αντρική αποκρουστική.
Μπήκε στο δωμάτιο και αράδιασε τα εξής

-bluetooth JBL,το οποίο συνέδεσε με το κινητό της και άρχισε να παίζει τέρμα δυνατά μουσική
-υγρά μαντιλάκια με τα οποία με ράντισε!
-αρωματικό κερί χώρου το οποίο μου ζήτησε να ανάψω με τον αναπτήρα
-διάφορα άλλα αντικέιμενα απρσδιόριστης προελέυσεως και χρησιμότητας,που μεσα στην τσαντίλα μου ουτε καν κατάλαβα τί ηταν.

Σε 5 δευτερόλπετα το μυαλό μου έκανε την εξής διαδρομή
-την διώχνω
-την κρατάω να δούμε
-οχι τελικά την διώχνω,θα μπλέξουμε εδώ

υγ Το γραφείο με εντελώς ματζίρικη συμπεριφορά-αν και παίρνω πολλές από εκεί(συνήθως 2-3 το ίδιο βράδυ,εχω πάρει και 4-5 σε 2-3 μερες) μου ζήτησε 20 Ευρώ για τον οδηγό!
Ναι 20 ευρώ παίρνει ο οδηγός,να γίνουμε κι εμείς οδηγοι ρε παιδιά,πως δεν το ξέραμε τόσο καιρό ότι είναι τόσο επικερδές επάγγελμα.

υγ2 Η κοπέλα ειναι τόσο καιρό συνεχόμενα Ελλάδα(περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη) προφανώς για έναν συγκεκριμένο λόγο,ο οποίος κι εμένα δεν με αφήνει αδιάφορο,οπότε ας μην κάνουμε τους....ηθικολόγους!

Πληροφορίες Συνάντησης

Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
gnnakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
12.471
Πόντοι:
18.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukos19, Gentleman_40, artem82 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2020
προφανως τις αρεσει το καλαματιανο
(Updated: 11 Μαρτίου, 2020) 11 Μαρτίου, 2020
Καλά έκανες και ΔΕΝ την κράτησες φίλος.
Και 20 ευρώ σιγά τώρα, από το να την κρατήσεις και να πετάξεις 150, ή και περισσότερα…

Συγκεκριμενο λογο..? Κανας αγαπούλας?
11 Μαρτίου, 2020
Χαίρομαι ιδιαίτερα που δεν χάθηκαν και άλλα λεφτά άδικα στην χοάνη της απάτης ως εδώ ώρα να ξυπνάμε και να τελειώνουμε με την παραμυθά μπράβο φίλε που λειτουργησες έτσι άμεσα και γρήγορα.
Απλά μπορείς να διευκρινίσεις έδωσες το20€ο που σου είπε για οδηγό!!
11 Μαρτίου, 2020
Δεν ειναι τυχαιο οτι ειναι ακομα στην Ελλαδα και κανει τα δικα της αλλα με αλλο γραφειο.Χωρις να ξερω υποψιαζομαι με βαση τα περιστατικα οτι το y.a την εδιωξε.
31 Μαρτίου, 2020
Καλα ρε φίλε, έχουν γραφτεί τόσες και τόσες κριτικές που αναφέρουν ακριβώς τι θα συναντήσεις,
αν τις είχες διαβάσει και πήγες καλά έπαθες, αν δεν τις είχες διαβάσει δικαιολογείσαι.
Η κοπέλα είναι για πολύ συγκεκριμένο πελατολόγιο για να μπορεί να λειτουργήσει.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5