Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Call-Girls 7134
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ας ξεκινησω με το γραφειο.Στελνω μνμ απο την προηγουμενη μερα και ρωταω για πρωκτικο.θετικη απαντηση και αφου αποφασισα στελνω την επομενη το πρωι να κλεισω το ραντεβου.περνανε 2 ωρες δεν απανταει κανεις.ξαναστελνω διοτι επρεπε να κανονισω το προγραμμα μου καθως δεν ειμαι απο Θεσσαλονικη.μου απαντανε μετα απο 1.5 ωρα απο το δευτερο μνμ και ενω ημουν ετοιμος να ακυρωσω.θα το ειχα κανει πιο νωρις αλλα δεν εβρισκα καποια αλλη κοπελα που να μου αρεσει.δεν ειναι η πρωτη φορα που το γραφειο το κανει αυτο.αν δεν μπορειτε κλειστε το η καντε το καντινα η οτιδηποτε αλλο αρκει να μην μας ταλαιπωρειτε...τουλαχιστον το αλλο γραφειο οργανωτικα ειναι ετη φωτος μπροστα....μονο οργανωτικα φυσικα γτ σε ολα τα αλλα γαμα τα.με τα πολλα φτανω στην πορτα ανοιγει και εμφανισιακα οπως τα εχουν πει.κανεις μια μικρη υποχωρηση για να παρεις καλες υπηρεσιες.προσωπικα παντα αυτο προτιμω...το προσωπο ειναι ενα απλο καθημερινο...ουτε ασχημο ουτε ομορφο...το ξεχνας μετα το ραντεβου...το σωμα καλο χωρις περιτα κιλα ΕΚΤΟΣ απο την κοιλια που εχει ενα κλικ παραπανω.για μενα δεν ειναι κατι αντιαισθητικο.στηθος δυαρι με πτωτικη πορεια αλλα ρωγαρα...Ναι! κωλος οχι τπτ ιδιαιτερο...αγγλικα πολυ καλα για την περισταση.τωρα αν θελετε να αναλυσετε το μεσανατολικο ισως να δυσκολευτειτε...μολις ειπα για πρωκτικο μου ειπε οτι ναι μεν κανει αλλα δεν εχει ενημερωθει και δεν εχει κανει προετοιμασια...απο το γραφειο δεν την ενημερωσαν οπως ειπε.δεν ξερω ποιος απο τους 2 μου λεει μαλακιες αλλα ειστε ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ...Κεφάλι σε τοίχο! και περναμε στον αγωνα που ηταν το καλυτερο μερος...πιπα βαθια αντεχε mf γενικα δυνατο τσιμπουκι.στο σεξ ακολουθει οτι ρυθμο θελεις...πηγαμε σε δυνατους ρυθμους οσο αντεχα σχεδον και ανταποκριθηκε πληρως.η αληθεια ειναι οτι στην πισω τρυπα εμπαινε μισο δαχτυλο με το ζορι οποτε δεν ειμαι σιγουρος αν γινοταν το πρωκτικο...Χμμμ; απο καθαριοτητα αψογη με ντουζακι ενδιαμεσα...γενικα ολα πηγαιναν μια χαρα μετα την ξενερα του πρωκτικου μεχρι να πληρωσω.αφου εχω ντυθει και βγαζω τα λεφτα την ρωταω 150?και μου λεει ναι και αν θελεις my present!! με ειδε που την κοιτουσα καπως αγριεμενα και μου λεει ντροπαλα ντεμεκ αν θελεις μου δινεις αλλιως δεν πειραζει...αυτη λοιπον ηταν η δευτερη ξενερα και ο λογος που δεν πηρε 9 η 10 στην γενικη συμπεριφορα.της αφησα ενα δεκαρικο παραπανω ενω δεν επρεπε αλλα επειδη κινηθηκαμε σε ημι-BDSM καταστασεις (σφαλιαριτσες σφιξιματα κτλ) και επειδη παρολο που ειδα οτι δεν ειναι πραγματα που θα εκανε στον προσωπικο της χρονο,δεν γουσταρει δλδ πολυ hardcore πραγματα , ηταν αψογη σε ολο το προγραμμα της σαν επαγγελματιας ειπα να κανω τον μαλακα...εδω να πω οτι καθε κοπελα εχει το δικαιωμα να χρεωνει εξτρα ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ θεωρει αυτη πως πρεπει.επειδη ο καθε mancunian θελει να παει και να σφαλιαριζει κωλια δεν παει να πει οτι ολες οι κοπελες μπορουν να το κανουν χωρις να χρεωνουν εξτρα ΑΛΛΑ....εχω και εγω το δικαιωμα να ξερω τι θα πληρωσω απο ΠΡΙΝ και να διαλεξω αν θελω η οχι...δεν με ενοχλει το εξτρα η κουτοπονηρια με ενοχλει.ακομα και +20 να ηταν σαν light BDSM θα το επαιρνα ετσι και αλλιως...σε γενικες γραμμες ενα αψογο ραντεβου που ομως στο τελος μενει η κακη εντυπωση...αυτα τα ολιγα κυριοι και συγνωμη αν κουρασα...Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 06, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.948
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Constantinos27, TOMCRUISE και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού