Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εφερε ο μάγος τα δώρα και κέρδισα μια έκπτωση .Ευχαριστώ και πάλι το γραφείο και διοργανωτές .Συμπεριφορά γραφείου άψογη το ραντεβού κανονίστηκε στο τσακ μπαμ και η κοπέλα στην ώρα της .Τώρα δεν είχα σκοπό να πάρω την συγκεκριμένη , άλλα τα έφερε έτσι η μοίρα να συναντηθούμε .Εμφάνιση έχει χιλιοειπωθεί, άλλα και φώτο υπάρχουν ακριβέστατες και βίντεο τα πάντα ολα. Αυτό που με τρέλανε περισσότερο ήταν τα μάτια της και κυρίως όταν τον έχει στο στόμα και σε κοιτάει με αυτό το πουτανοβλεμμα ειναι έτοιμο το κεφαλάκι να εκτοξευθεί σαν πύραυλος στο λαρύγγι.( Άσε που μου θύμισε μια γκόμενα που είχα παλιά Ελληνογερμανιδα με γαλανά μάτια ) .
Στο κυρίως η κοπέλα συμμετέχει δίνει αγώνα και κάνει φιλότιμες προσπάθειες να σε ευχαριστήσει , άλλα το μόνο αρνητικό η λεπτομερεια που κάνει την διάφορα ειναι ότι δεν χρειάζεται να φέρνει στιγμιαία στον νου του πελάτη την εικόνα ότι ειναι με μια φθηνή πόρνη σε οίκο ανοχής .Της την είπα στο διάλειμμα ειναι έξυπνη και το έπιασε το νόημα. Εγώ προσωπικά αυτό που κρατάω την ώρα που πέρασα μαζί της .Είναι ότι το κορίτσι με κράτησε όρθιο με την εμφάνιση της και την συμμετοχή της δεν λύγισα και το βασικό γι έμενα ότι τελείωσα μέσα της .Γι έμενα προσωπικά το να τελειώσω μέσα σε κορίτσι που έχω γνωρίζει μέσα σε λίγα λεπτά ειναι σπάνιο φαινόμενο, άλλα το ακόμα πιο δύσκολο γι έμενα ειναι να τελειώσω γι δεύτερη φορά στο δεκάλεπτο. https://youtu.be/3oHEZjt72BY .
Όλα ειναι θέμα μυαλού αν ξέρεις να παίξεις με αυτό Ζηνα μου θα μας πάρεις και τα σώβρακα .Προσωπικά θα έμπαινα ακόμη ένα γύρο, άλλα ίσως λόγω οικονομικών .Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
75€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
9.754
Πόντοι:
4.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, TOMCRUISE, 6Y44 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2020
μεσα στο προφυλακτικο εννοεις προφανως Χμμμ;
06 Μαρτίου, 2020
Με 75 μόνο ; Τυχεράκια!! Σε ένα σημείο σκαλωσα τι εννοείς πως σου θύμισε με κάτι που είπε πως είσαι με μια φθηνή πορνη ενός μπουρδελου ;;η κατάλαβα λάθος ;;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2