Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 30 10
Call-Girls 51466
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Ναντια την εχω συναντησει στο παρελθον 4-5 φορες αλλα δεν ειχα μπει στον κοπο να γραψω κριτικη. Ειναι μια μιλφαρα απο την Πολωνια γυρω στα 40 η οποια με το που μπει κανει τα παντα για να σε καυλοωσει. Παντα μπαινει στο μπανιο για να φρεσκαριστει ειναι πεντακαθαρη πρεπει να πω. Φιλαει φοβερα με γλωσσα και γλυφει σε ψαγμενα σημεια του σωματος οπου ειναι απιστευτα καυλωτικα οπως στο λαιμο, στα χεριαμ στους ωμους. Στοματικο πολυ καλο και πρεπει να το κοντρολαρεις για να μη σε τελειωσει προωρα. Φυσικα κανει και το πιο θεικο squirting που μπορει να συναντησει καποιος σε επαγγελματια μιλαμε οτι χυνει τεραστιες ποσοτητες που τα κανει ολα μουσκεμα. Δεν περιμενα ποτε οτι ειναι αληθεια αυτα που βλεπουμε στις τσοντες και ομως ειναι. Αυτη ειναι η αποθεωση της καυλας. Αν την πετυχεις σε κεφια θα κανει πολλες φορες. Εγω για αυτο το λογο την παιρνω αλλωστε γιατι με καυλωνει τρελα. Στο τελος αφου την πηρα λιγο πισωκολλητα και μετα αυτη απο πανω μου το τελος δεν αργησε να ερθει. Ειχα καυλωσει τοσο πολυ που το προφυλακτικο ξεχυλιζε απο σπερμα. Ειναι για μενα αυτο τον καιρο οτι καλυτερο κυκλοφορει. Πωπω καυλκωσα παλι μονο και μονο απο την περιγραφη. Σιγουρα θα την ξαναπαρω και αλλες φορες!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 25, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Score73, AlexGold και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού