Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 13 10
Call-Girls 22447
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι να πω και τι να γραψω για αυτο το ουκρανικο αλογο που αν ετρεχε θα εβγαινε σιγουρα πρωτο και με διαφορα..Καταρχας να ευχαριστησω την ανζτυ που εδω και μερες ξεροντας το γουστο μου μου ελεγε θα παρεις Αλονα και καμια αλλη..Τελικα χτες αργα το βραδυ προς ξημερψματα βρηκαμε κενο και κλεισαμε το μωρακι...Πηγαινε σε γνωστο χοτελι των νοτιων προαστιων και αναμενω το μωρακι..κανω το μπανακι μου πινω τα ποτακια μου και τσουπ χτυπαει η πορτα..Ανοιγω και βλεπω ενα μωρακι κοντα στο 1,80 με τακουνια ξανθο με πολυ χραιο χαμογελο καρυα μαλλια και κατι ματια να με κοιτανε μες στη καβλα..Μπηκε μεσα με φιλακι και πολυ διαθεση..Την κερασα ποτακι τα ειπαμε λιγο καταγεται μου ειπε απο τη μαριουπολη ουκρανια εχει ξαναρθει ελλαδα μιλαει αγγλικα καλα εχει χιουμορ και γουσταρει τα παντα στο σεξ απο οτι μου ειπε και μετα μου το εδδειξε κιολας..Λοιπον στα του αγωνα η γκομενα κανει τα παντα να σε καβλωσει μου πηρε πιπα κανα εικοσαλεπτο τα παντα ολα μεσα φτυσιματα γλυψιμο καλα μπλαλλες ολες μεσα με εγλυψε απο πανω μεχρι κατω κυριολεκτικα..Γευτηκα το μουνακι της οπου μοσχομυριε και φωναζε κατι στα ουκρανικα καθως και κωλοτρυπιδα και δεν ειπε τιποτα ισα ισα γουσταρε..Στο σεξ συμμετεχει ενεργα εμενα χοροπηδαγε σα τρελη φωναζε ελεγε τα δικα της με παρακαλαγε να την καρφωνω πιο δυνατα και ο πουτσος μου ητανε τιγκα στα υγρα της..δε ξερω τι πεχτηκε τοσσο πολυ γουσταρε..στα 4 η θεα ειναι υπεροχη τραβοντας την κοτσιδα της και καρφωνοντας την δυνατα..χυσιμο στην κωλαρα της και δεν ειπε τιποτα..Κριμα που δεν ειχα χρονο να τιμησω το κωλαρακι της..Την συστηνω ανεπιφυλακατα μου πε θα κατσει 2 βδομαδες κοντα αν καταλαβα καλα....ελπιζω να βοηθησω και να ξαναπω α ρε ανζτυ απ εξω με ξερεις και μου προτεινεις καθε φορα αυτο που θελω..να γαματε καλα παιδια και καλα κουλουμα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, johny cunt, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού