Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Call-Girls 30635
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Μαρίνα την είχα βάλει στο μάτι καιρό. Έλειπε όμως. Την βλέπω που γύρισε και λέω δε γαμιεται δεν περιμένω Μάρτιο την παίρνω πριν πληρωθώ. Την καλώ λοιπόν για μια ώρα με ενδεχόμενο παράτασης για μιάμιση. Έρχεται χαμογελαστή.

Πρόσωπο εμένα μου άρεσε. Κορμί καλό. Κοντουλα σχετικά. Καλά ελληνικά, σχετικά. Κάνει μπανιο και έρχεται στο δωμάτιο. Κοιτάζει το πουλί μου. «Πωπω μεγάλο... τι το ταΐζεις;» «Μελαχρινές», της λέω. Μετά από δύο δευτερόλεπτα καταλαβαίνει ότι είναι σπόντα για την ίδια Γλώσσα

Πίπα ΦΟΒΕΡΗ!!!! Θα μπορούσα να κάθομαι να την βλέπω να μου τον ρουφάει όλη νύχτα. Απλά δεν έκανε deepthroat. Όμως φοβερή πίπα. Στημένη στα τέσσερα όπως ήταν, της έβαζα δάχτυλο. Ήταν υγρή. Και πολύ στενή. Μετά βίας μπήκε δεύτερο δάχτυλο. Πώς θα χωρέσει ο πουτσος μου σκέφτηκα... Ζελ δεν έβαλε καθόλου. Μόνο σάλιο. (Τίμια). Και οντως δύσκολα χώρεσα. Τα ένιωθα όλα τέλεια.

Ιεραποστολική στάση. Απέφευγε τα φιλιά με γλώσσα μαζί μου. Δε με πείραξε γενικά γιατί έδειξε πολύ καλή συμμετοχή στα υπόλοιπα. Μετά ανεβαίνει πάνω μου και δίνει ρεσιτάλ. Κοπανιόταν 7-8 λεπτά από πάνω μου. Την βάζω στα τέσσερα όπου η θέα ήταν άπαιχτη. Τέλεια επιδερμίδα. Τέλειο σφιχτό κωλαρακι που έφαγε κάποιες σφαλιάρες αδιαμαρτύρητα. Όταν έμπαινα όλος μέσα το ένιωθα ότι την διελυα. Τόσο στενή κατασκευή.

Ομοίως και στα πλαγια..... εντέλει βγάζω το προφυλακτικό και ξεκινάει πάλι πιπάρα. Μέχρι που την ξαπλώνω τον βάζω στη γλώσσα της τον παίζω ενώ μου χαϊδεύει τα αρχιδια και την χύνω στο πρόσωπο όπου και την έκανα χάλια!Χμμμ;π

Παρα πολύ καλή μια ώρα. Ήθελα άλλη μισή αλλά τα είχε παίξει μου είπε. Και της είπα θέλω να έχει διάθεση οπότε το αφήνουμε για άλλη φορά. Παιδιά πάρα πολύ στενό μουνακι Έρωτας

Θα την ξανά έβλεπα;... όχι σύντομα. Αλλά γενικά στο μέλλον σίγουρα θα την καλέσω ξανά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 27, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kolpos75, kwstasxat και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2020
Μας λες δεν εκανε deep throat αλλα εκανε απαιχτη πιπα! Πως γινεται αυτο?!?!? Χμμμ;
(Updated: 29 Φεβρουαρίου, 2020) 29 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

poustalekos χρησιμοποιούσε πολύ έξυπνα την γλώσσα της, έριχνε σκαμπιλάκια στη γλώσσα της, σάλιο αρκετό, έπαιζε με τη γλώσσα φουλ στον πουτσοκέφαλο. Ήξερε τι έκανε απλά δεν τον κατάπινε όλον, τον έβαζε περίπου μέχρι τη μέση μέσα. Είχε πολύ καλή τεχνική και όπως σου είπα δύο φορές ήδη, χρησιμοποιούσε τη γλώσσα της άψογα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2