Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 16 10
Call-Girls 49042
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κλείνοντας το ταξίδι στον πληρωμένο έρωτα με τις εκδιδόμενες από γραφεία (θα γράψω σχετικός για ντουο με ανεξάρτητες) άφησα τελευταία την συνάντησή μου με την Αφροδίτη.
Διαβάζοντας τις κριτικές και να πω την αλήθεια με επηρέασε ποιο πολύ η κριτή του old boy μια και βλέπω ότι ταιριάζουν τα γούστα μας, προσπάθησα αλλεπάλληλα να την συναντήσω αλλά λόγο ότι δεν δούλευε μέχρι αργά δεν μπορούσα. Τελικά βρέθηκε η χρυσή τομή και επήλθε η συνάντηση...
Πάμε τώρα στο ζουμί :
1. Φώτο ότι βλέπεις και σώμα ότι βλέπεις , αλλά πρόσωπο πολύ γλυκό ( νιάτα φίλε μου ), ήρθε άβαφη και μου έδειξε τα νιάτα της.
2. Απίστευτο στήθος που ξέρει να το χρησιμοποιήσει ( βυζολάγνοι εδώ είστε )
3. Καθαριότητα στο μέγιστο το ίδιο θέλει και από τον παρτενέρ της για διάφορα παιχνίδια που κάνει. ( μην είμαστε κάφροι και άπλυτη )
4. Γουστάρει τρελά το σεξ και σε ακολουθεί σε δυνατούς ρυθμούς... άμα δεν αντέχεις εύκολα σε βγάζει νοκαυτ
5. παρόλο του σωματότυπου κάνεις ότι γουστάρεις και όταν πάρει φωτιά δεν σταματάει...( πάντα έλεγα ότι τα κορίτσια αυτά είναι φωτιά στο κρεβάτι )
6. Φωνές, διάθεση για σεξ, πίπα δύναμη, φουλ φιλιά με γλώσσα και πάνω από όλα αντοχές.
Κλείνοντας , άμα γουστάρετε μια πιτσιρίκα με τον συγκεκριμένο σωματότυπου θα περάσετε πάρα πολύ καλά, αλλιώς pass
Όπως κατά κόρων έχω γράψει οι κριτικές μου είναι υποκειμενικές και αφορούν την δεδομένη στιγμή αλλά για εμένα πρέπει να γράφονται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
106
Likes:
5.534
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Ntaffy2, TOMCRUISE και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2020
Όλη η ουσία φίλε κρύβεται στον τίτλο της κριτικής σου!
Αυτό ακριβώς είναι η Άφρο.
Από εκεί που δεν το περιμένεις...Ναι!
review reaction 1 hornyasfuck, dracoumel
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1