Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Call-Girls 30635
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είπα να δοκιμάσω και ένα τοπικό προϊόν,δε ξέρω μία λίγο της τρομολαγνειας που μας έχουν πιπιλισει με τους ιούς κτλ μία επειδή με τοπικά δεν έχω εμπειρίες,είπα να μη πάω σε τουρ και να δοκιμάσω.
Ρώτησα το γραφείο για επιλογές αργά το βράδυ που είχα και διάλεξα Μαρίνα.Η πρώτη εντύπωση της Μαρίνας είναι το κοριτσάκι της διπλανής πόρτας που βέβαια μέσα της κρύβει ένα τρελό πουτανακι γεμάτο ναζακια και προστυχιες.
Εντυπωσιακό πάνω της δεν έχει κάτι είναι όλα όμως σε μια ωραία αρμονία, του ωραίου και του σέξυ.
Ήρθε ντυμένη λίγο σοβαρή θα έλεγα,με ντροπαλό καλησπέρα και φιλί πεταχτό με χαμόγελο συνοδευτικό.
Όταν περάσαμε μέσα και μιλήσαμε λίγο, κατάλαβα ότι θα περάσω καλά,απτό τρόπο που κινιόταν και μίλαγε δίπλα μου.
Χαδάκια όπως πρέπει,πειράγματα όπου πρέπει,είχα γίνει τούρμπο πριν πάει για μπανάκι.

Σημεία κλειδιά για όσους αρέσει το μουνακι με μουνόχειλα ωραία και προς τα έξω,είναι η κοπέλα του!
Μοσχομυριστο και υγρό,γενικά στενό,το περιποιήθηκα δέοντος για ώρα.
Έκανα το ραντεβού μας +μισή ώρα να έχουμε άνεση.
Βυζί φυσικό και για μένα πολύ ωραίο,κωλομαγουλα τούρλα.
Κατά τη πράξη τα φιλιά πήγαιναν και ερχοντουσαν με πάθος,με γάμησε και τη γάμησα,την ευχαριστήθηκα και θα τη ξαναπάρω.

Το πρώτο το τελείωμα στο προσωπάκι της είναι ακόμα στο μυαλό μου!!!!με αυτό το ύφος και με τόσο σπέρμα γύρω της να χαμογελάει,ήταν σαν πίνακας τέχνης.

Η κοπέλα Μαρίνα, θέλει να περάσεις καλά,και σε εμένα το κατάφερε με το παραπάνω,άξιζε η επιλογή του τοπικού προϊόντος αυτού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 26, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Μέγας
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
2.009
Πόντοι:
4.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 heartbeat, kwstasxat, doc_lin και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού