Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το καλύτερο μου λοιπόν μέχρι τώρα. Πρώτη φορά με την Άννα. Συνεννόηση εύκολη από το τηλέφωνο,(ωραία φωνή η Άννα), και ένα-δύο μηνύματα. Ήρθε στην ώρα της καλοντυμένη, περιποιημένη και χαμογελαστή. Ψηλή, αδύνατη αλλά όχι σκίνυ με ευχάριστο πρόσωπο. Φιλί για την υποδοχή και αμέσως μου έδωσε την αίσθηση πως θα περάσουμε όμορφα. Λίγη κουβέντα και αμέσως για μπανάκι το κορίτσι. Πολύ σχολαστική με την καθαριότητα, στα συν αυτό!! Το βυζί της φυσικό 3αρι στο ύψος του με ωραία ρώγα που ανταποκρίνεται εύκολα. Το κορίτσι δεν τσιγκουνεύεται τα φιλιά και φιλάει όπως η γκόμενα σου. Στα συν και αυτό!!! Δέχεται δάχτυλα και γενικά δεν λέει όχι σε τίποτα, εκτός από πρωκτικό το οποίο προσωπικά δεν χαλάει. Η φάση κινήθηκε σε gfe ρυθμούς στην αρχή αλλά άντεξε και σε πιο έντονους ρυθμούς στη συνέχεια. Τα στησίματα της φοβερά ειδικά στα τέσσερα που αισθάνθηκα τα υγρά της να μουσκεύουν τα μπαλάκια μου και να κυλάνε ανάμεσα στα μπούτια της. Η δε πίπα της είναι για σεμινάριο. Τον εξαφάνιζε όλο στο στόμα και χωρίς να της δίνω οδηγίες καταλάβαινε τι γούσταρα περισσότερο. Γουστάρει ότι κάνει και δεν κοίταξε ούτε μια στιγμή το ρολόι αλλά ούτε και το τηλέφωνο το οποίο και έκλεισε όταν μπήκε στο δωμάτιο παρότι το ραντεβού υπερέβη κατά πολύ το δίωρο. Προσωπικά πέρασα το καλύτερο δίωρο και βάλε μέχρι τώρα. Αν κάποιος θέλει να περάσει τέλεια τότε συστήνω την Άννα με κλειστά μάτια. Αν ψάχνετε για μοντέλο με φτιαγμένα βυζιά, χείλια κλπ να ψάξετε αλλού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 25, 2020
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.261
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mhtkaz, koumanidas, Bentley και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2020
Παρα πολύ καλη & Value for money !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1