Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Call-Girls 21058
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τόσες μέρες στην Αθήνα και την τιμητική μου για αυτό το ταξίδι μαζί με τις ανεξάρτητες είχε το συγκεκριμένο γραφείο , για ποιο λόγο θα πει κανείς απλά έτυχε... για προλάβω κάποιους καλοθελητές...
Τα άλλα κορίτσια τα συνάντησα σε νορμάλ ώρες ( Αννετ - Καρολίνα - και ακόμη μία όπου θα γράψω κριτική) , την συγκεκριμένη την πήρα ξημερώματα γιατί δεν είχα άλλη επιλογή λόγο ώρας μετά από τα ολονύχτια ραντεβού κάπου έπρεπε να ξεδώσω.
Πάμε τώρα για το δια ταύτα..
1. ήρθε εντελώς λιωμένη με ένα μπουκάλι μαύρο τζόνυ στην τσάντα της και στο κρασί που της έδωσα έβαλε και το ουίσκι μαζί Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
2. επικοινωνία πραγματικά κάπου το χάνεις ... άλλα αγγλικά , άλλα ρώσικα, μιλάει λέει τα δικά της πετάει ρούχα από την τσάντα ένας πραγματικός χαμός και άμα δεν έχεις υπομονή το έχεις χάσει το παιχνίδι. Μέχρι και τους καθρέφτες από το δωμάτιο του ξενοδοχείου έβγαλε για βλέπει τον εαυτό της κατά την διάρκεια του σεξ
3. Σώμα λίγο πολύ ότι βλέπετε και έχει υποτεθεί από τους άλλους συναγωνιστές
4. Σεξ καθαρό PSE χωρίς μάμου και άμα πάρει μπροστά δεν σταματάει... το θέμα είναι να μπορέσεις να την βάλει σε ρέγουλα με το χάος της επικοινωνίας που επικρατούσε
Όπως και να έχει κάτι συμβαίνει με αυτήν την συμπεριφορά και κάτι για εμένα δεν πάει καλά που με προβλημάτισε πραγματικά.. αφού κάποια στιγμή που ηρέμησε και είδα ότι χαλάρωσε ξαφνικά άρχισε να μου λέει κάτι περίεργα πράγματα που πραγματικά δεν ξέρω αν πρέπει να τα πιστέψω.
Συνοψίζοντας μία συνάντηση μάχη θα έλεγα που πραγματικά δεν ξέρω αν θα ήθελα να μπω ξανά σε αυτήν διαδικασία...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
5.357
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, anatoliz, adriano69 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2020
Το να είναι πουτάνα, είναι ψυχοφθόρο. Κάποιες κοπέλες κλατάρουν.

Π
25 Φεβρουαρίου, 2020
Από τις τελευταίες κριτικές φαίνεται ότι η κοπέλα έχει θέμα με τη δουλειά (;) και χρειάζεται βοήθεια. Δεν ξέρω αλλά δεν μου ακούγονται ωραία όλα αυτά .
B
Bonus
25 Φεβρουαρίου, 2020
Παντως και εγω θα παω πασο με αυτα που λετε οσο και να μου εχει κινησει το ενδιαφερον το pse που δινει απλοχερα.ΜΧμμμ;Με φοβιζουν αυτες οικαταστασεις...
25 Φεβρουαρίου, 2020
Χμμμ;επικοινωνία 8 ?
Λες "ηρθε λιωμενη και καπου το χανεις στην επικοινωνία". Το 8 πως προκύπτει?
26 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

επικοινωνία έβαλα 8 λόγο ότι μιλούσαμε την ίδια γλώσσα .. στα αγγλικά
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5