Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κύριοι καλησπέρα. Με τη Μαγια μόνο καλές κριτικές και άριστα μπορώ να βάζω καθώς τα τελευταία χρόνια είναι το στανταρακι μου διότι κάθε ευρώ που δίνω το τιμάει γιατί είναι άνθρωπος. Πάμε παρακάτω στο ζουμί. Αφού συζητάμε τηλεφωνικά το τι θα κάνουμε φτάνω μεσημεράκι στο σπίτι της. Μέχρι να φρεσκαριστω ακούω τη θεία μου να φωνάζει από το δωμάτιο. Μπαίνω σιγά σιγά και τι να δω; Διάπλατα τα πόδια ανοιχτά και παίζει με το μουνι τις χώνοντας βαθιά τα δάχτυλακια της... Μου λέει ανηψιε μου τι κάνεις εδώ; Θεία καταλάθος αλλά έτσι όπως σε βλέπω άναψα ανταποκρίνομαι εγώ. Έλα εδώ γρήγορα μου κάνει. Με βουτάει από τα μαλλιά και με βάζει να της μυρίσω τα δάχτυλα της που ήτανε μέσα στα χυσια από το μουνακι της. Μετα από λίγο μου τα χώνει στο στόμα και αρχίζω να τα γλύφω με μανία... Σε μια στιγμή τα βγάζει και μου τρίβει το πουτσο μου και όλα τα προσπερματικα υγρά μου τα δίνει στο στόμα. -Τωρα γλύψε με μέχρι να χύσω μου λέει. Στο διάστημα αυτό μου βαζει μια τάπα με ουρά στο κωλορακι μου και γελάει μαζί μου εξευτελιστικά φτύνοντας με κατά διαστήματα. Αφού με έχυσε στο στομα της λέω. Θεία Μαγιά θέλω τόσο πολύ να σε γαμησω. - Εσύ να με γαμησεις μου λέει? Και γελάει συνεχίζοντας να με εξευτελίζει... Καλός μου λέει και μου φοράει προφυλακτικό καθώς μου ήτανε πεσμένη από τη τάπα στο κωλορακι. -Αντε για πάμε να σε δω πουστρακο πως γαμας.. -Τι αυτό είναι το γαμησι σου? -Ποτε θα σου σηκωθεί? -Σηκωνεται στους πουστηδες? -Χθες όμως που σου έδωσε πίπα ο θείος σου είχες καυλώσει! -Καριολακι μόλις σου μίλησα για το καυλι του θείου σου σου σηκώθηκε αμέσως. -Βγες ρε αχρηστε από μέσα μου. Και με μια κίνηση με σπρώχνει και με γυρνάει ανάσκελα.. μου ανοίγει τα πόδια διάπλατα και φτύνει στη κωλοτριπιδα μου αφού μου βγάλει τη τάπα. - Κάτσε να σου δείξω πως γαμανε αγοράκι μου γτ από ότι βλέπω μόνο για να σε γαμανε είσαι. Και μου χώνει δύο δάχτυλα και αρχίζει να με γαμαει με αυτά. Έχω να βοηθήσω από καύλα και ηδονή. Η Θεία μαγιά με είχε κάνει ένα κοριτσάκι η αν θέλετε ένα ανίκανο αγοράκι μόνο για να το γαμανε. Αμέσως αμέσως φόρεσε το στραπον και μου το έδωσε στο στόμα. -Παρτο όπως πειρες του Θείου. -Φτυστο μωρη να γλιστράει μετά. Ταυτόχρονα με έφτυνε στο πρόσωπο καθώς τη τσιμπουκωνα. Ξαφνικά μου ανοίγει τα πόδια ξανά φτύνει στη τρυπουλα μου κάνει μια κίνηση με το πόδι και μου πατάει τη μούρη στο μαξιλάρι γλυφωντας της τα πατουσακια και μου λέει. -Τωρα ανηψιε μου θα σε κάνω κοριτσάκι και θα σε έχουμε μόνο για γαμησια. Παρτην μωρη κυρία!!!! Και μου τη χώνει σιγά σιγά και καυλωτικα όλη μέσα και αρχίζει να με γαμαει με Ρυθμό. Μετά από λίγο με γυρνάει στα τέσσερα ρίχνοντας μου σφαλιάρες στο κωλαρακι και υπενθυμίζοντας μου πως πλέον είμαι το κοριτσάκι τους και θα είμαι πάντα εκεί να τη καθαρίζω από τα χυσια του θείου της. Μετά από συνεχόμενες πουτσιες στο κωλαρακι μου με γυρίζει ανάποδα ξανά. Μου βουτάει το κεφάλι και μου το τραβάει έτσι ώστε να βλέπω στο στραπον να σκίζει το κωλαρακι μου. Με το άλλο χέρι αρχίζει να μου παίζει το πεσμένο πουτσακι μου και να μου λέει. : Έλα μικρή μου σου παίζω τη κλειτορίδα. Χύσε για πάρτη μου-για το θείο σου χύσε να σε χύσω και εγώ μετά!!!! Δεν άντεξα έχυσα και αμέσως εκείνη ενώ συνέχιζε να με γαμαει βουτάει τα χυσια μου με τα δάχτυλα της και μου τα χώνει στο στόμα μέχρι να τα καταποιω!!!!! Απίστευτη εμπειρία που μόνο με τη Μαγια μπορώ να ζήσω και να χαρώ τα 50 ευρώ που έδωσα. Για αυτό και δε δοκιμάζω και δε ρισκάρω όπως είπα. Σίγουρα οποίου του περισσεύουν πάω πάσο. Αξίζει να δοκιμάσετε και εσείς καθώς είναι πολύ φιλική και μπορείτε να της ζητήσετε τα πάντα χωρίς ντροπή! Καλή σας μέρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 21, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
81
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, lakiskiss, jimtequila και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2020
Περιοχη και τηλέφωνο να την βρουμε;
25 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σου έστειλα inbox το τηλέφωνο της.
27 Φεβρουαρίου, 2020
Είναι πράγματι η Μαγιά πολύ καλή και οικονομική περίπτωση
Έχει βέβαια τα χρονάκια της ,αλλα προσπαθεί πολύ στο αυταρχικο και τιμάει το 50αρι μας
Πολύ καλύτερη από άλλες πολυδιαφημισμένες φόλες του 100ρικου που βαριούνται
27 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ ωραίο σκηνικό μεγάλε αν μπορούσα να χω το κινητό θα σ ήμουν ευγνώμων
28 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σου έστειλα αδερφέ inbox
28 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβώς αδερφέ. Δίνεις το 50αρι αλλά περνάς όσο τίποτα άλλο. Δε τα κλαις σε καμία περίπτωση και περιμένεις να ξανά βρεθείς και να κάνεις μια καινούργια φαντασίωση
28 Φεβρουαρίου, 2020
bro στειλε και εδω το κινητο της? απο οτι καταλαβα το εχει με τα role play, θα την χρειαστω
28 Φεβρουαρίου, 2020
Παρακαλούμε τηλ και περιοχη αν μπορεί κάποιος πρόθυμος μύστης
Ευχαριστώ όποιον στείλει .
03 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σου έστειλα inbox
03 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το έχει και με το παραπάνω αδερφέ. Σου έστειλα inbox
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2