Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 32 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τελειωσε ο αγωνας του παοκ με το ολυμπιακο και μετα τη πικρα που πηραμε επρεπε να αλλαξουμε ψυχολογια αμεσως,,,,τηλ στο γραφειο το σηκωνει ενα κοριτσι ευγενεστατο μπορω να ομολογησω εν ονοματι Συλβια και μου προτεινει τη ΟΛΓΑ μιας και η ρουσλανα η ρωσιδα ειχε φυγει και δε καταφερα για 3η φορα να τη πετυχω..Μου λεει η ολγα ειναι διαθεσιμη και θα περασεις τελεια... Παω λοιπον ανοιγει η πορτα και μια πεναμορφη κοπελα ακριβως ομως οπως στις φωτο( ισως απο τις ελαχιστες κοπελες που εχω παει και δε υπαρχει καμια επεξεργασια στις φωτο) μεχρι και τα μαυρα ψιλοτακουνα τον φωτο φορουσε ισωςς ειναι και τα μοναδικα που εχει αλλα χεστικα...Μπαινω και με τα ελαχιστα αγγλικα που ξερει προσπαθει να με ρωτησει αν ειχε αγωνα σημερα γιατι απο το παραθυρο εβλεπε τη τουμπα οποτε εβλεπε τη τουμπα να φλεγεται και απορησε.... τι γινεται εκει και δευτερο γιατι δε εχει καθολου δουλεια μιας και ολοι ηταν εκει σημερα... λεω ασε μη μου τα θυμηζεις και παμε στο δικο μας αγωνα.. η κοπελα μοντελε σωματακι με ενα υπεροχο μαυρο εσωρουχο και τα μαυρα τις τακουνια σε εκανε να ξεχασεις τη πικρα του προηγουμενου αγωνα και λες τουλαχιστο σε αυτο το αγωνα θα μπει γκολ.... υπεροχο δερμα υπεροχο προσωπο που πραγματικα οταν σε κοιταει λες ειναι η κοπελα μου και πρεπει να τις φερθω τρυφερα(οποτε για τους χιμπατζιδες που θελουν αεροπλανικα deepthrowt μιας και ειχαν και στο χωριο τους η κοπελα δε ενδυκνιται μαλλον..υπεροχα φιλια παντου απο πανω ως κατω δε αφηνει περιθωριο να μη περασεις καλα οσο για τη κατω περιοχη αστο... αμα θελεις να το λιωσει δε εχει θεμα στα 4 το δυνατο της σημειο....το μονο μειον το στηθος το δικο μου πρεπει να ειναι μεγαλυτερο αλλα εκει που ηταν ολη τη ωρα στη κατω περιοχη μου και στα 4 δε το ειδα και πολυ οποτε δε γαμεις...ολα ηταν τελεια θα ξαναπηγαινα... μερικα συν ακομα μιας και για τα του αγωνα τα ειπαμε η κοπελα ...και οταν μπηκα στο δωματιο και οταν τελειωσα ηθελε να μου προσφερει χυμο η τσαι... νανε καλα και στο ηταν πεντακαθαρη μοσχομυριζε ολοκληρη και εκανε μπανιο μετα απο μενα οταν μπηκα κατι που δε εχει κανει καμια ( ελπιζουμε να κανουν μετα το προηγουμενο πελατη) λιγο με τα αγγλικα να το ειχε να μπορουσες να ανταλαξεις και καμια κουβεντα παραπανω θα αγγιζε τη τελειοτητα .. καλα βολια παλικαρια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 23, 2020
Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
omorfoulis35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
991
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, monstercock greece, Weruloa και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού