Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτα απο όλα ο αντμίνας να αλλάξει το όνομα της κοπέλας από Alex σε Angel που είναι το σωστό!

Η Angel είναι κροτίδα. Έσκασε με μαύρη ολόσωμη εφαρμοστή φόρμα τύπου λάρα κρόφτ, που την είχε λίγο ανοιχτή στο μπούστο, οι βυζάρες ήταν έτοιμες να πεταχτούν έξω και κόκκινες γόβες που την ανέβαζαν στο 1.80.
Κορμί φουλ στο τατοο, που εμένα με φτιάχνουν αν το μουνί λέει, όπως στην συγκεκριμένη και πόδια λαμπάδα μακρυά, λεπτά. Κωλάρα αλλά λίγο χαλαρή. Πρόσωπο με ματάρες, έντονα βαμμένες τσιμπουκοχειλάρες με έντονη σεξουαλική προκλητικότητα στο σύνολο του. Μαλλιά κοντά αλλά μου ήρθε με εξτένσιον μακρυά πλεξούδα.
Σε αντίθεση με την προκλητικότητα που βγάζει η εμφάνιση της, η κοπέλα είναι μαζεμένη στη συμπεριφορά της και τα Αγγλικά της καθόλου καλά. Ισραηλοουκρανή στην καταγωγή!
Φιλιά, γλυψίματα (δύσκολα υγραίνεται) όλα κομπλέ. Δάχτυλα γιόκ. Πίπα κορυφαία, βαθιά, με εναλλαγές χωρίς χέρια. Αδιάφορη στη συμμετοχή δυστυχώς, δεν της αρέσει αυτό που κάνει ή δεν ξέρει να γαμιέται.
Άφησα τον κώλο για το τέλος γιατί ήταν το καλύτερο σημείο του ραντεβού. Στενότατος, χωρίς τζελ δεν μπαίνεις με τίποτα. Το προσπαθήσαμε αλλά πόναγε κι έτσι βάλαμε ζελεδάκι και για 15 λεπτά ευχαριστήθηκα τον πάτο της απαντώντας ταυτόχρονα και στο μήνυμα ενός παίχτουρα που έτυχε να μου στείλει εκείνη τη στιγμή! Αυτή απο την άλλη, δεν το ευχαριστήθηκε σίγουρα.
Στο δια ταύτα. Την εμφάνιση και τον παύλο στη σούφρα της θα τα θυμάμαι σίγουρα. Το σέρβις της όχι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 22, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
busterd
Τιμημένος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
6.540
Πόντοι:
10.617
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 144988, Blizardeye και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2020
1.Εσυ για να βάλεις κριτική πρέπει να γούσταρες τρελα αυτό το κωλαρακι !
2. πέθανα στα γέλια με την απάντηση στο μήνυμα μου !!!
3. Είδες πόσο γουρλής είμαι ?
4. Πάλι καλά που δεν είπες Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1