Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με ενημερωσαν οτι η Greta εχει περαση αλλα κριτικες βλεπω 1 και αυτη παλια.Πανω κατω οπως τα λεει ο συναδελφος ειναι απλα εγω να προσθεσω οτι απεχει απο τις φωτογραφιες αρκετα, το στηθος εχει παρει την κατιουσα και οτι απο διαθεση προσπαθει αλλα δεν...κατι ελειπε.Φιλια αποφευγει,τσιγαρακι κανει φουλ,αγγλικα οκ, μασαζ δεν και λογω εκτακτου περιστατικου μου εφυγα στο μισαωρο.ενα ωραιο Κατσικογάμης δυστηχως δεν θα με κανει να την θυμαμαι ως αυριο.Χμμμ; Γραφετε κριτικες συναδελφοι, εστω και λιγα ή μονο την αποψη σας ,μας βοηθαει ολους.Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
150
Likes:
12.543
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, panagos7 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2020
Το θέμα όμως είναι ότι η βαθμολογία σου είναι κομματάκι άκυρη...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
20 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακυρη νομιζω οτι δεν ειναι γιατι στην εμφανιση για εμενα πηρε 6.στα υπολοιπα 8 γιατι το αξιζει.εκανε οτι μπορουσε για να μεινω και αγγλικα καλυτερα απο εμας.κανονικα σε επικοινωνια επρεπε να παρει 10.δεν ειναι σωστο να την ισοπεδωσω αδικως γιατι εμενα δεν μου αρεσε εμφανισιακα.προσπαθω να ειμαι αντικειμενικος.
20 Φεβρουαρίου, 2020
κριμα , δεν θυμαμαι πολλα Γερο-μύστης αλλα απο την κριτικη μου βλεπω οτι επιδιωκε το φιλι , κατι που εγω συχασιακας δεν επιδιωκω . κατα τα αλλα ναι θυμαμαι οτι βυζι και κοιλια δεν ηταν ιδιαιτερα στη θεση τους ...Λύπη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3