Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βλέπω ότι ξαναήρθε η κοπέλα οπότε βάζω τώρα την Κριτική! Την Kira roller την είχα συναντήσει προς το τέλος τησ προηγούμενης φοράς που είχε έρθει πάλι στην Αθήνα που ήταν κάπου στον Νοέμβριο! Μου είχε κολλήσει γιάτι είχα δει κάποιες τσόντες που έπαιζε και ήθελα να δοκιμάσω! ήξερα λίγο πολύ τι θα συναντίσω όχι τόσο από της φωτός αλλά απο τα βιντεο που κυκλοφορούν σε όλα τα τσοντοσαίτ! οπότε όποιος θέλει να συναντησει την Kira ας την γκουγκλάρει να βρει τα βιντεο της για να ξέρει ακριβώς με τι έχει να κάνει! Οπότε από εμφάνιση θα πώ ότι είναι αυτό που φαίνεται μικροκαμωμένη σκινι με ωραίο και γυμνασμένο σώμα! ωραίο προσωπάκι και ευχάριστη! Μπήκα μέσα στο δωμάτιο και με υποδέχθηκε γυμνη! λίγο αμηχανη στην αρχή μου ζήτησε τα λεφτά! Στην συνέχεια με ξάπλωσε και μου πήρε μια πολύ καλή πίπα μπορώ να πω! λίγο τυπικη αλλά καλή και με τεχνική όπου τον έβαζε αρκετά μέσα! Στην συνέχεια ήρθε από πάνω μου! πήρε αρκετές πρωτοβουλίες και αλλάξαμε αρκετές στασεις με αποκορύφωμα να την έχω μπρούμιτα αυ΄τη να παίζει το μουνάκι της να τελειώνει! κάπου έκει κατέθεσα και εγώ! Έχω να πώ ότι πέρασα πολύ καλά μαζί της και ότι έχει όλη την τεχνική που χρειάζεται για να περάσεις καλά στο σεξ! πολύ καλή επαγγελματίας αλλά και ίσως λίγο παραπάνω από ότι πρέπει σε σημείο που να μην ξεχνάς ότι έχεις πληρώσει για να πας μαζί της!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
547
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, xontrosee και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2020
Θα την έχουμε στα υπόψιν !!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1