Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 15 10
Call-Girls 33285
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Hello την Αννετ την είχα βάλει στο μάτι από καιρό μου είχε κάνει εντύπωση ο ρόλος
της σκλαβας και λέω αν και αγαπουλης ας δοκιμάσω και το δυνατό pse.Κριτικες 0 μου λέει ο Άγγελος στα μηνύματα την συστήνω ανεπιφύλακτα.Καταδρομική με incall για μια ώρα με προοπτική έξτρα μισάωρο.Η κοπέλα είναι ζουμερή αλλά όχι παχουλή πρόσωπο κοντά στις φωτό εκπέμπει θηλυκότητα.Σετ εσώρουχα και κάλτσες.Πολυ θερμή και εγκάρδια εξ αρχής φιλιά με γλώσσα full της αρέσει το δάχτυλο και μέσα και στο στόμα.Στοματικο καλό με λίγο δόντι και χέρι που μετά βελτιώνεται της αρέσει το γλύψιμο και το 69 για αρκετή ώρα.
Στα του σεξ πολύ θερμή δεκτική σε όλες τις στάσεις φωνές και πάθος στο full σε παροτρινει να τα δώσεις όλα,χαστούκια στον κώλο πολλά που τα απολαμβάνει.Περνουσα πολύ ωραία οπότε στο ημίχρονο ζήτησα παράταση άλλη μισή ώρα.Της αρέσει να βάζει δάχτυλο και μόνη της κοιτά λάγνα και το ζει.Αγγλικα πολύ καλά μου είπε ήταν καιρό στην Κύπρο της άρεσε όπως και εδώ.
Της είπα θα της γράψω κριτική δεν έχει ως τώρα και απάντησε με αυτοπεποίθηση ότι δεν τις χρειάζεται ξέρει ότι είναι καλή και αν γράψω να ναι σε καθαρά ελληνικά όχι αργκό για να την μεταφράσει ο γκουγκλης.Συμπερασματικα ένιωσα πολύ οικεία και ευχάριστα χόρτασα σεξ της αρέσει το pse αλλά δεν λέει όχι και σε gfe..Την προτείνωΚαπέλο Ύ.γ ευχαριστώ Άγγελο και Αντζυ για την άψογη εξυπηρέτηση το εκτιμώ ιδιαίτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 11, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.610
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, jimy.m., delipas και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2020
τελικά δεν κατάλαβα έκανες πρόγραμμα σκλάβας ή απλά μερικές σφαλιάρες στον κώλο της κοπέλας...
18 Φεβρουαρίου, 2020
Ακολουθούσε τις εντολές μου αν αυτό λέγεται πρόγραμμα σκλαβας.
18 Φεβρουαρίου, 2020
τι εννοείς ζουμερή παίχτη; Η κοπέλα λέει στο σάιτ είναι 1.72 και 60 κιλά, αν είναι σωστές οι αναλογίες αυτές θα είναι μια χαρά το κορμί της. Σε ρωτάω γιατί έχω θέμα με τα κιλά. Αν είναι κανονική και χυμώδης / καμπυλωτή αλλά χωρίς λίπος μια χαρά. Γιατί και εμένα το παιχνίδι ρόλων με τούρμπισε.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3