Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 114082
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έτοιμος να καταταγω στον Ε.Σ. και σκέφτομαι ότι κάτι πρέπει να κάνω να το γιορτάσω. Πετυχαίνω την Αντελινα στην Αθήνα , διαβάζω τις πολύ καλές κριτικές και λέω πρέπει να δοκιμάσω. Συνάντηση σε ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο, έχω κάνει το ντουζακι μου και την περιμένω. Ακούω τον ωραίο ήχο του τακουνιού της και μετά από λίγο το χτύπημα της πόρτας. Ανοίγω και αντικρίζω ένα πανέμορφο κοντοπούτανο. Φορούσε καμπαρντίνα, γδύνεται και μένει με μωβ εσώρουχα, μου δίνει ένα γλωσσόφιλο και πάει για μπανιο.. Επανέρχεται γρήγορα στο κρεβάτι, έχω μείνει χαζεύοντας τις βυζαρες της ενω τον παίρνει αμέσως στο στόμα της. Πολύ δυνατή πίπα! Συνέχεια με ανάποδο cowgirl όπως ζήτησα για να βλέπω την κωλαρα της! Δεν με άφησε α της ρίξω χαστουκάκια στον κωλο γιατί κάποιος την είχε γδάρει!( να κόβετε τα νύχια σας!) Τελείωμα στις βυζαρες της.. Μπανιο αμφότεροι, λίγο συζήτηση για τα γδαρσίματα και συνέχεια με δική της πρωτοβουλία. Πίπα, γλείψιμο τις βυζαρες της και συνέχεια σε πολλές στάσεις ώσπου τελείωσα στο στόμα της. Μπανιο και αποχαιρετισμός. Γενικά ένιωσα ότι ήταν κουρασμένη και ήθελε να φύγει , εξού και ο τίτλος. Επόμενη μέρα κατάταξη για μένα και για εκείνη ίσως η τελευταία της φορά στην Ελλάδα(αν θυμάμαι καλά). Πρόλαβα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 14, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
160
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 varieme, doc_lin, chris1955

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2020
Βλεπω καλα? Η συναντηση εγινε πριν 2 χρονια? Χμμμ;
16 Φεβρουαρίου, 2020
Εντάξει φιλε, μετα απο δυο χρόνια παλι καλα που την θυμάσαι και εγραψες. Χμμμ;Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2