Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπόν καυλιάρηδες ακούστε... Πήρα την Λόλα σε δικό μου χώρο η κοπέλα στο πρόσωπο είναι όπως στις φωτογραφίες αλλά στο σώμα έχει έτσι όπως την έκοψα γύρω στα+10 κιλά με ιδιαίτερο πρόβλημα χαλάρωσης στην κοιλακή χώρα. Κατά τα άλλα έχει κωλάρα που χαίρεσαι να την βλέπεις καθώς εισχωρει ο πουτσος σου. Στα του αγώνα τώρα έχει αντοχές, αν και σε μένα ήρθε λίγο κρυωμενη(ελπίζω να μην έχει κορωνοιοΓλώσσα) ανεβάζει στροφές και κατεβάζει ανάλογα. Η πίπα της αξιοπρεπεστατη και μου έκανε και ένα κοπλιμεντο ότι έχω μεγάλο και όμορφο πουτσο Ναι!, την πήρα στα 4 που πηδιομασταν για κάνα 30 λεπτο και φώναζε σαν αρνί που το σφαζουν ώσπου έκανα κατάθεση στην κωλαρα της. Έκανε ντουζακι, λίγο σοσιαλ (απαιτούμενος χρόνος για ξεκούραση και έναρξη 2ου γύρου) μετά μου τον άρπαξε άρχισε την πίπα, ξανά στα 4 όπου της έριχνα δυνατό σφυροκοπημα αλλά δυστυχώς το 2ο χυσιμο δεν ήρθε ποτέ, τεσπα η προσπάθεια μετράει. Έβαλε τα ρούχα της και έφυγε καθώς την περίμενε ο οδηγός της. Το αίσθημα οτι ξεζουμιστηκες και δε μπορείς να πάρεις τα πόδια σου είναι ένδειξη ότι όλα πήγαν ρολόι. Ίσως να την ξανασυναντουσα Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 15, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Weruloa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.429
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, doc_lin, chris1955 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού