Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Να συνεισφέρω και εγώ την δική μου πρόσφατη εμπειρία που είχα με την Anna, η οποία δεν διαφέρει και πολύ από τους συναγωνιστές πιο κάτω και γι' αυτό δεν πρόκειται να μακρηγορήσω ιδιαίτερα. Κατ' αρχήν η Anna έχει ένα υπέροχο, γλυκό πρόσωπο το οποίο δεν αποτυπώνεται με απόλυτη ακρίβεια στις φωτογραφίες του πρακτορείου. Όσον αφορά το σώμα, για να δικαιολογήσω και τον τίτλο, είναι το καλύτερο που θα περίμενε κάποιος από μία γυναίκα 29 χρονών που έχει δύο γέννες στην πλάτη της, δηλαδή μια ελαφρά χαλαρότητα στο στήθος και την κοιλιά η οποία όμως και μιλάω για τις προσωπικές μου προτιμήσεις, είναι αυτό που μου αρέσει σε μία γυναίκα, οι ατέλιες της, αλλά κυρίως δεν έχει τίποτα το τεχνητό πάνω της. Πραγματικά είναι σώμα που γεμίζει το κρεββάτι! Για τις υπηρεσίες της, ήταν πολύ πρόθυμη και μου έδειξε ειλικρινή συμμετοχή χωρίς ψεύτικες κραυγές. Ένα σοβαρό μείον όμως, για αυτούς που τους ενδιαφέρει, είναι ότι το φιλί της είναι πολύ επιφανειακό (γλώσσα ούτε για δείγμα) που εάν ήταν κάτι να με προβληματίσει θα ήταν αυτό. Σε γενικές γραμμές λοιπόν από εμένα είναι ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, 6Y44, james034 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού