Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Come back στις έσκορτ μετά από καιρό έχοντας στο μυαλό μου 2 κοπέλες απτό γκλάμουρ τελικά
Η κριτική του Jim με επηρέασε σε συνδυασμό με το νάζι και την γλύκα των φωτό.
Τα της εμφάνισης τα είπαν οι προλαλήσαντες εγώ θα σταθώ στο σέρβις χωρίζοντας σε θετικά και αρνητικά.Παμε πρώτα στα +:Γλωσσόφιλα εξ αρχής και στο τέλος η γλώσσα έπιασε λαρύγγι συμμετοχή σε όλες τις στάσεις γλύψιμο μπάλες και γενικά της αρέσει το σεξ κάποια στιγμή τα μάτια της ήταν σαν σεληνιασμενη.
Αρνητικά:Κάποια στιγμή γύρισε μόνη της απτό 69 ενω την έγλυφα χωρίς να της έχω κάνει κάτι,Στην πίπα έπαιρνε μια στάση όπου δεν μπορούσες να την χαϊδέψεις και χωρίς deep,αρνήθηκε να κάνει κάτι που της ζήτησα(δεν θα πώ τι)που αρέσει σε όλες τις κοπέλες αυτη δεν ήθελε.Όταν πηγαινα για μπάνιο γυρνώντας την έβλεπα να ασχολειτε με το κινητό της.Μόλις τελείωσα αμέσως άρχισε να ετοιμάζεται και στο τέλος χασμουριοταν.
Εν κατακλείδι ωραίο μωράκι χόρτασα γλωσσόφιλα και σεξ αλλά έβγαλε έναν επαγγελματισμό μία τυπικουρα ώρες ώρες κάτι που δεν άφησε το ραντεβού να ξεφύγει απ'τα επαγγελματικά πλαίσια σε σχέση με άλλες συνοδους.Ισως να μην είχαμε χημεία άλγεβρα φυσική Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 12, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.610
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, redb, Constantinos27 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού