Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση βράδυ πέμπτης νότια προάστια, το κορίτσι ήλθε ακριβώς την ώρα του, μόλις άνοιξα τη πόρτα του δωματίου έπαθα πλάκα, τόσα χρόνια στο κουρμπέτι ελάχιστες φορές έχω συναντήσει τέτοιο συνδυασμό σώματος και προσώπου, όλα σε αρμονική συνύπαρξη, είχε κέφια ο θεός κορίτσι μου όταν αποφάσισε να ασχοληθεί μαζί σου.
Είχα τόση αγωνία να την δώ που στην αρχή μετά τη καθιερωμένα για να σπάσει ο πάγος καθόμουν και χάζευα αυτό το πλάσμα και αναπολούσα πόσα χρόνια είχα να απολαύσω ένα τέτοιο θεϊκό πλασματάκι.

Αφού ξεπέρασα το σοκ του χαζέματος και είπα στον εαυτό μου εσύ θα απόλαυσης αυτό το κορμί, αρχίσαμε αισθησιακά χαδάκια και στη συνέχεια άρχισε να με γλύφει και να τον παίρνει σιγά σιγά όλο μέσα της, η θέα στον καθρέπτη μια τέτοια γλυκιά φατσούλα να έχει τον που….. μου στο στόμα της ήταν το κάτι άλλο.
Συνεχίσαμε με στάση στα τέσσερα όπου δεν ήταν δυνατόν να κρατηθώ παραπάνω και άδειασα το χυμό μου στο πλαστικό.

Στο διάστημα από τον πρώτο γύρο μέχρι τον δεύτερο συζητούσαμε διάφορα θέματα, όπου η Άννα Μαρία αποδείχτηκε ένας πολύ καλός συνομιλητής.

Ο δεύτερος γύρος δεν άργησε να έλθει καθώς στη θέα αυτού του πλάσματος είναι αδύνατον να αντισταθείς, η θέα από τα καλοφτιαγμένα (φυσικά όχι πλαστικά) στήθη της είναι το κάτι άλλο, παρόλο που τη δεύτερη φορά άργησα υπερβολικά το κορίτσι έκανε τα πάντα να με ευχαρίστηση.
Κλείνοντας η Άννα Μαρία είναι ένα πλασματάκι που αν του φερθείς απαλά περνάς καλά.
Σίγουρα θα την συναντήσω πάλι, πάντα μέσα στα όρια τον οικονομικών μου δυνατοτήτων

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 13, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
MMG
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
480
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Constantinos27, THV και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού