Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.4 3 10
Call-Girls 5390
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δεν θα πω πολλά... Δεν έχω και διάθεση να πω πολλά να πω την αλήθεια... Είδα ότι δεν υπάρχει πια στις επιλογές του γραφείο και πάλι καλά, δυστυχώς όταν πήρα δεν είχε ανέβει η άλλη κριτική οπότε τζάμπα τα λεφτά... Μεγάλη φόλα! την πάτησα άσχημα! Λίγο όπως τα λέει και απο κάτω έτσι είναι! Μπαίνει γνωριζόματε κάνουμε τσιγάρο και πάμε μέσα... Η κοπέλα έχει θέμα με τα δόντια της και το χαμόγελο της πράγμα που με ξενέρωσε άσχημα... με ρωτάει τι θέλεις και βάζω προφυλακτικό και μου παίρνει μια πιπα που δεν ήταν και πολύ πίπα... ίσα που ακουμπόυσε... μετά της λέω έλα κατσε πάνω, καθέτε και αρχίζει και πονάει, μου λέει πονάω έλα από πάνω εσύ, εγώ ίσα που είχα μπει, πάω εγώ από πάνω και πάλι πονούσε... μου κάνει δύσκολα τα πράγματα δεν με βλέπω να μπορώ στα 4... ξένερωσα και βγήκα τον έπαιξα και της λέω έλα να στα δώσω στο στόμα και την ώρα που πάω να τα δώσω κάνει πίσω και απλά χύνω στο πάτωμα... στο 20 λεπτο είχε φύγει!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
547
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, STAVROS6969, mpompiras1 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2020
Και γιατί ήρθε το κορίτσι? Να τα πάρει και να φύγει μάλλον.....Μαλακία
13 Φεβρουαρίου, 2020
φιλε μου φταιω και γω γιατι αργησα να ανεβασω κριτικη λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων αλλα κατι τετοιες φολες πρεπει να τις ανεβαζουμε γρηγορα τουλαχιστον να γλυτωνουν τα λεφτα τους καποιοι απο εμας. Ελπιζω να τα γλυτωσαν αρκετοι αλλοι. Την επομενη φορα δεν θα κανω το ιδιο λαθος. Τις φολες να τις ανεβαζουμε γρηγορα. Ας πανε να ραβουν καλτσες με 2 ευρω την ωρα και οχι 130.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2