Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 8 10
Call-Girls 15652
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση για πρώτη φορά με τη Valeria ή Valerua σε δίωρο ραντεβού. Το κορίτσι στην ώρα του μετά από τη συνεννόηση λίγες ώρες πρίν. Καλοντυμένη και από τις περιπτώσεις που όταν τη δεις στο δρόμο θα γυρίσεις για δεύτερη ματιά. Υποδοχή με χαμόγελο και γλωσσόφιλο τόσο ώστε να είναι αγαγνωριστικό. Ντυμένοι ξεκινήσαμε τα φιλιά και το χαμούρεμα κάτι το οποίο με έφτιαξε άγρια. Λες και είσαι πρώτο ραντεβού με τη γκόμενα που θέλεις καιρό να γαμήσεις. Έχει στο βλέμμα, την αθωότητα μιας μικρής ανάφτρας και αυτό το έβγαλε σε όλη τη διάρκεια του ραντεβου κάτι που εμένα προσωπικά με έφτιαχνε. Κορμί λεπτό και γυμνασμένο με κοιλιακούς φέτες και πολύ σφιχτή γενικά. Κορμί αθλήτριας ενόργανης γυμναστικής. Βυζί μέγεθος Α με ωραία ρόζ θηλή και ρώγα που ανταποκρίνεται. Πίπα πολύ καλή, υγρή, με περιποίηση όλης της γύρω περιοχης και με ωραίες εναλλαγές! Η οπτική επαφή που επεδίωκε φοβερή! Ο αγώνας ξεκίνησε σε GFE ρυθμούς και εξελίχθηκε λίγο πιο άγρια όχι όμως σε PSE ρυθμούς αφού δεν είμαι φαν αλλά φάνηκε πως αντέχει και ακολουθεί. Στο ενδιάμεσο τι μασάζ το οποίο προσφέρει είναι πολύ καλό με σωστή πίεση. Σε καμμία περίπτωση δεν κοίταξε ρολόι και μάλιστα τη λήξη τη σφύριξα εγώ με 10' καθυστέρηση. Από ότι μου είπε βάζει πιο αραιά τα ραντεβού ώστε να μην τρέχει. Στο σόσιαλ βάζω άριστα. Μιλάει τέλεια Ελληνικά και θεωρώ πως είναι πολύ καλό παιδί και εξαιρετική στη δουλειά της. Προσπαθεί με κάθε τρόπο να σε ικανοποιήσει! Θα μπει στα στανταράκια μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2020
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.261
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TurboLover, vaggelis 80 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού