Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 22 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπέλα δεν είναι κάτι το τοπ που θα σε στείλει αδιάβαστο και θα παραμειλας έτσι...Αν διάβαζα τη κριτική του mounokwlaraki ίσως και να το προλάβαινα.Αλλα δεν την είχα πάρει γραμμή...Λοιπόν ευγενικό κορίτσι που δείχνει ότι το προσπαθεί.Βεβαια έχουμε δει πολλά και καταλαβαίνουμε πλέον ποτέ κάποια παίζει το θεατράκι της.Σε ένα γενικό μέσο όρο εμφάνισης σώματος βυζιου κώλου δε θα έβαζα παραπάνω από έξι...Αυτό γιατί ο κωλος δεν είναι ο ολοστρόγγυλος που τα κωλομαγουλα κοιτάνε στη βεράντα αλλά ούτε το βυζί κάθεται στη θέση του.Τσιμπουκι καλό και με χύσιμο χωρίς έξτρα έξοδα στα θετικά του γραφείου αυτό.Γλωσσοφιλο δε λέει όχι.Γαμησι τυπικό και στημένο για να περάσει η ώρα.Δεν είχε ενδιαφέρον δεν ένιωσα κάπου την ένταση που νιώθω σε κάποιες άλλες που κάνω τούμπα όλο μου το χρόνο να τις πηδήξω ξανα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Δ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mounokwlaraki, baroc, chris1955 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2020
Κανείς δεν είπε ότι είναι Ο ΚΑΡΑΜΟΥΝΑΡΟΣ, αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι η μετριότητα όπως της παρουσίασες. Εγώ την έχω πάρει 4 φορές και κάθε φορά είναι άψογη μαζί μου, έχουμε χημεία φυσικά, και το μπανάκι μας μαζί κάνουμε ενώ άλλες δεν κάνουν ούτε μόνες τους! Μια χαρά κοριτσάκι είναι η Σάρα!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1