Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Μελίνα πριν λίγες εβδομάδες. Επικοινωνία μέσω viber ευγενική και γρήγορη επικοινωνία. Ανταλλαγή λίγων μηνυμάτων και κλείσιμο ραντεβού μετά από δύο μέρες στο Bill. Έφτασε στο ραντεβού στην ώρα της απλά ντυμένη και πηγαίνει για μπάνιο. Βγαίνει μόνο με την πετσέτα και αρχίζει τα γλωσσόφιλα. Μετά με βάζει στην πολυθρόνα και αρχίζει μια πίπα που δεν έχει προηγούμενο (αχ αυτά τα ματιά της). Ο πρώτος γύρος τελείωσε με εμένα να χύνω στο στόμα της (τα έφτυσε στο μπάνιο). Δεύτερος γύρος αφού κάνουμε εκατέρωθεν μπάνιο. Ξεκίνησε με ένα μασαζ και παράλληλα συζήτηση (μια κοπέλα που μπορείς να μιλήσεις μαζί της και έχει άποψη). Μετά ξεκινάμε με 69, πέρασμα προφυλακτίκου και με καβαλάει αλλαγή στα 4 και τέλος σε ιεραποστολικό. Μπάνιο και μετά καθόμαστε στο κρεβάτι λίγο χαμούρεμα και πάλι πίπα και πέρασμα προφυλακτικού και τελείωμα στις βυζάρες της. Είχε μείνει λίγο χρόνος και με παρότρυνε για τέταρτο γύρο αλλά ευγενικά της είπα δεν αντέχω για άλλον γύρο. Και έτσι τελείωσε το ραντεβού. Η Μελίνα μία κοπέλα γύρω στα 30, ύψος στο  165, ξανθό μακρύ μαλλί με υπέροχα μάτια και όμορφο (για εμένα πρόσωπο)με σφιχτό και όμορφο σωματότυπο με ωραία τατουάζ "ντυμένο". Για εμένα σίγουρα θα την ξαναέβλεπα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
356
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, muffer35, Melinadiva και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2020
1 1/2 ώρα 100 ευρώ ;;;;;;
review reaction 1 hornyasfuck
05 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η ώρα περνά στο φτερό και δε θέλουμε βιασύνη...
Δε μας κυνηγάει κανείς Γλώσσα
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2