Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Προτροπες για συναντηση ,λογω της τελευταιας στιγμης και πριν προλαβω να διαβασω κριτικες πηγα. Ειχα μια υποψια κακη αλλα οχι αυτη την αποτυχια.Κεφάλι σε τοίχο!ανοιγει η πορτα και ανοιγει μια θεια; μια αλλη; με κοτσο στα μαλλια και διαθεση μηδεν μου ειπε να περασω.περασα γιατι κατουριουμουνα πολυ συναδελφοι και το δωματιο της ηταν πολυ καλο και το ντους τελειο.κανω και ενα μπανακι σαν καλος Μαλακία που ειμαι και βγαινοντας την ειδα να παιζει στο κινητο της.λεω ωρα να φυγω αλλα πριν πω κατι μου λεει ξαπλωσε.ξαπλωνω και εγω και δινει εντολη, βγαλε μου να δεις τα βυζια μου.τι να δω ρε γαμωτη με αυτη την μπυροκοιλια και την αναπνοη θανατου;(μαλλον ειχε φαει σκορδα και ειχε να παει λουτρο κανενα 2ωρο ευτυχως φιλια δεν εδωσε ουτε στο μαγουλο),ειδα και τα πεσμενα στηθια και πριν αυτοπυροβοληθω με αρχισε σε μια πιπα αριστουργιματικη.ε καταθεσα τι να κανω ειχα μαζεψει πολλα.αφου την εφαγα ετσιΧμμμ; λεω να κλεισω το 30λεπτο.μασαζ λεω κανεις;κανω λεει γαματο,ξαπλωσε.πηρε την Nivea και αντικειμενικα το'χει.με χαλαρωσε καλα,μου εσπασε και ενα μπιμπικι και μου ειπε εισαι ετοιμος.πηγα για μπανιο ,πληρωσα εφυγα.Ελπιζω να μην την ξαναπατησω ξανα ετσι και να μην κουρασα Καπέλο
Υ.Σ. στομ κωλο μια ματια εριξα 2η δεν ηθελαMoney Mouth το κατω εσωρουχο δεν βγηκε ποτες..Money Mouth

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.406
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, TOMCRUISE, Karelis69 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2020
Να σαι καλά πέθανα στο γέλιο ειδικά εκεί με το μπιμπικι!!! Μια χαρά σε σενιαρε!
30 Ιανουαρίου, 2020
ήσουνα γενναίος φίλε! μπράβο Ναι!
30 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν εδινε λιγο παραπανω μασαζακι στον αυχενα μπορει και να ελεγα χαλαλι.δεν ειχα και καμια μασκα ομορφιας να μου βαλειΓερο-μύστης
30 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φτιαξε με φιλε μου πες μου οτι βγηκα παλικαρι απο εκει.Γλώσσα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4