Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84749
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση προ ολίγων ημερών με την Εύα. Με μερικά μυνήματα μέσω viber κανονίσαμε στον Πρίαμο στο Παγκράτι. Είχα πάει λίγο νωρίτερα εγώ και είχα κάνει το μπανάκι μου και την περίμενα να έρθει. Σκάει μύτη λοιπόν και μπαίνει μέσα και όπως ήμουνα με το σώβρακο κατευθείαν μου το κατεβάζει και αρχίζει την πίπα. Την γδύνω και εγώ και κατευθείαν την αρχίζω στο γαμήσι. Παίχτηκαν τρεις γύροι με τον τελευταίο να είναι μόνο πίπα με τελείωμα στο στόμα (εγώ το ζήτησα). Μεταξύ των γύρων χαλαρή κουβεντούλα. Στα του σεξ κανένα παράπονο απο εμένα, έκανε ότι της έλεγα. Καλύτερη στιγμή όταν την είχα στα τέσσερα όπου την γάμαγα για ώρα και δυνατά και εκείνη ακολουθούσε. Γενικά πέρασα πολύ καλά. Σε ότι αφορά τις βαθμολογίες που είναι για γενική συμπεριφορά και διάθεση στο σεξ το σύστημα δεν με αφήνει να της βάλω παραπάνω βαθμολογία, όπου εκεί για εμένα παίρνει άριστα. Στα της εμφάνισης τώρα πάνω κάτω ότι έχουν πει και οι προηγούμενοι από εμένα. Συμπερασματικά τώρα, ήταν η πρώτη μου φορά που πήγα με ελληνίδα call girl και μπορώ να πω ότι έμεινα πολύ πιο ευχαριστημένος σε σχέση με άλλες ξένες που μπορεί να είναι πιο εμφανίσημες αλλά στο γαμήσι είναι κομοδίνα και ξενερώνεις στο τέλος. Συν ότι μπορείς να πεις και μια κουβέντα και η άλλη να σε καταλάβει και να μην χρειάζεται να της εξηγείς όλη την ώρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 26, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
169
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eua30, Xristos one, christos1917 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2020
Σε ευχαριστώ πολύ μανάρι...Έρωτας
30 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εύα θα μπορούσα να έχω έναν τρόπο επικοινωνίας;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2