Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 2 10
Call-Girls 4653
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Νεα χρονιά ,νέα κοπέλα στο γραφείο ,σκέφτομαι να δοκιμάζω το πρώτο για φέτος .Η επικοινωνία και η συνάντηση με την κοπέλα άψογη από μεριάς γραφείου.Η εμφάνιση της κοπέλας το σωμα ειναι αδύνατο ,με μικρο στήθος ,το πρόσωπο προσωπικά δεν μου άρεσε μου έφερνε στο τραχύ,άγριο και μου νομίζω ότι φανέρωνε μεγαλύτερη ηλικία. Στο ζουμί τα χρήματα όταν τα πίρε στην αρχή δείχνει κακό σημάδι για το τι θα προκύψει και θα ακολουθήσει στην συνεχεία, η κοπέλα δεν φιλάει μόνο στα χείλη και παίρνει πίπα με λάστιχο πήγα να γαμηθώ στα γέλια όταν το σάλιωνε και έκανε κατι ρουφηχτά σκεφτόμουν λες να κολλήσει η καπότα στο λαρύγγι .Στο σεξ ένιωθα ότι γαμούσα ένα πτώμα καμιά αντίδραση μόνο κατι σπασμωδικές κινήσεις στην αρχή και μετά παπαλα .Γενικά η κοπέλα μάλλον κουράστηκε γρήγορα με αυτό που κάνει και δεν πολύ γουστάρει και δυστυχώς αυτό φαίνεται και κακοφαίνεται .Δεν πειράζει πρώτο ραντεβού αποτυχημένο, μπήκε η χρονιά με το αριστερο .Το γραφείο έχει και άλλα αξιόλογα κομμάτια που πιστεύω εν ευθέτω χρόνω θα δοκιμαστούν .Το συγκεκριμένο με διέψευσε .Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Μέγας
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
9.754
Πόντοι:
4.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, gnnakos, xlm και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2020
τι να πω....απλα μπραβο σε μια κριτικη Καπέλο..και συναντηση Κεφάλι σε τοίχο! ..Καπέλο αυτα συμβαινουν...με τις καθε ειδους call girls...απλα την σκεφτομουν..τωρα ομως οχι..σε ευχαριστω Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1