Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα καιρό να πάρω κάποιο call girl και μου είχε λείψει. Ήθελα κάτι το οποίο δύσκολα θα έβρισκα μόνος μου, οπότε βλέπωντας τι υπάρχει διαθέσιμο διάλεξα την Κατερίνα. Έχουν μιλήσει πολλοι για την εμφάνιση της. Η δική μου άποψη είναι ότι είναι μια κοπέλα με έξυπνο προσωπάκι, είναι και δείχνει πολύ μικρή και σε εμφάνιση και σε συμπεριφορά και πολύ σέξυ σώμα με αρκετά τατουάζ διάσπαρτα που εμένα προσωπικά με καυλώνουν. Περιποιημένη και πάρα πολύ καθαρή.
Την πήρα για 2 ώρες γιατί ήθελα και εγώ χρόνο να μπω σε mood αλλά νομίζω βοήθησε και αυτήν. Ήπιαμε ενα ποτηράκι κρασί, συζητήσαμε και ξεκινήσαμε τον αγώνα. Δεν θα μπω σε πολλές λεπτομέρειες αλλα θα πω τα εξής:
Η Κατερίνα παίζει τέλεια ανάμεσα σε GFE και PSE και για αυτό είναι τόσο καλη στο κρεβάτι. Εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να την κατατάξω κάπου. Ένιωθα σαν να πηδάω μια πολύ καυλιάρα κοπέλα μου. Το πως βογγάει, σου μιλαει, σε κοιτάει οταν σε γλύφει, την χύνεις κτλ είναι απίστευτα καυλωτικό. Προφανως και πρέπει να υπάρχει μια κάποια χημεία αλλά η κοπέλα νομίζω θέλει απλά ένα επίπεδο σεβασμού και καθαριότητας. Μετά από αυτό θα παρακαλάτε να μην τελειώστε γιατί το γουστάρει και αυτή. Επίσης να πω ότι την 2η φορά που δυσκολευόμουν να τελειώσω, το πήρε πατριωτικά και με εξαιρετική πίπα με έκανε να τεέιώσω στο προσωπάκι της, κάτι που εκτίμησα δεόντως.
Σαν συμπέρασμα θεωρώ ότι είναι εξαιρετική επιλογή που μπορεί να σας κάνει να περάσετε αξέχαστα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 24, 2020
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
enterpreneur
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
345
Πόντοι:
1.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagos7, retimpan, spipis71 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2020
Εγραψεεεεεςςςςςς ΜατάκιΈρωταςΚατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1