Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία συναντήσεις ενδεικτική. Η συνεννόηση με το γραφείο ήταν πολύ καλή, πάρα πολύ εύκολη και μου πρότειναν την Τονια ας μια πολύ καλή επιλογή. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της, 5 λεπτά πριν τις 00.00. Ήρθε με ένα ωραίο κολλάν μαύρο τζιν όπως είχα ζητήσει. Ήταν μια μελαχρινή με πολύ ωραίο βάψιμο και ντύσιμο που τόνιζε το σώμα της και από την αρχή που την είδα τρελάθηκα.

Αφού μιλήσαμε λίγο και της είπα τι και πως το θέλω, δεν μου είπε όχι σε τίποτα και αμέσως γδύθηκε για μπάνιο, με ένα ωραίο σώμα, μικρή μέση, τέλειο μεγάλο απαλό κώλο και μικρά μαλάκα βυζάκια να εμφανίζοντα μπροστά μου, που πραγματικά για ένα λεπτό έμεινα άφωνος (βίντεο, φωτογραφίες είναι αφεντικά και είναι πολύ καλύτερη από κοντά). Καθαρό και περιποιημένο σώμα χωρίς κάποιο τατουάζ. Γενικά είχε μια απλή συμπεριφορά όπου με έκανε να νιώθω πολύ άνετα και με συνδυασμό ότι μιλάγαμε συνεχώς, με καλή επικοινωνία την συμπάθησα αρκετά.

Όσο αναφορά τα προκαταρκτικά, φανταστική αργή πίπα, με περιποίηση και παιχνίδια με τις μπάλες χωρίς βιασύνες, που έμενα προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύΈρωτας!!! Δεν της αρέσει ιδιαίτερα να την γλείφεις (μόνο στήθος και λαιμό με άφησε) άλλα μου έδωσε τα γλωσόφυλλα και μερικά μικρά δαγκώματα όπως τα ζήτησα. Έπαιξε ένας γύρος με διάφορες στάσεις με επιπλέον πίπα, γλείψιμο στα αρχίδια και τελείωμα στο σώμα. Ξεκάθαρα μια εμπειρία girlfriend.Προσκύνημα

Πέρασα καταπληκτικά, για την εμφάνιση της και την συμπεριφορά της άξιζε κάθε ευρό!!! Αν και μου φαίνεται τσιμπημένη η τιμή αρχικά, καλύτερα να δώσω 200 και να πάρω μια κοπέλα πραγματικό call-girl πάρα να δώσω 100-150 για μια "ωραία" φόλα και να τα κλαίω.

Ευχαριστώ το γραφείο για την επιλογή. Θα έλεγα ότι είναι μια αξιόλογη κοπέλα, Ελληνίδα με επίπεδο. Θα την ξαναπάρω σίγουρα άλλες δυο φόρες, και θα δοκιμάσω την φίλη της Μαριάννα που μου πρότεινε η ίδια.

See you soon, Pikatsou.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 19, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
472
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Makedonas1971, james034 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2020
Τέτοιο μωρό ρε φίλε και να μην του γλείψεις μέχρι και την κωλότρυπα....!!! Εγώ θα ξενέρωνα εντελώς στην θέση σου...
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
28 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"...δεν μου είπε όχι σε τίποτα"

"...Δεν της αρέσει ιδιαίτερα να την γλείφεις (μόνο στήθος και λαιμό με άφησε)"

Money Mouth

Και μόνο γι'αυτό, για εμένα είναι όχι. Χαίρομαι που πέρασες καλά εσύ φίλε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2