Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 53 10
Call-Girls 152788
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είναι η τρίτη φορά που συναντώ την Βανέσσα. Όπως και τις 2 πρώτες φορές πέρασα καταπληκτικά μαζί της. Βάσικά δεν ήθελα να γράψω κριτική αλλά αποφάσισα τελικά να γράψω γιατί ο φίλος gianevan με κατηγόρησε στο φόρουμ οτι έιμαι κολητός της πελάτης, γκόμενός της και αβανταδόρος της. Δηλαδή όσοι γράφουν καλές κριτικές είναι αβαβνταδόροι και πελάτες των κοριτσιών. ας περάσουμε τώρα στα περαιτέρω. Η συνενόηση μαζίτης έγινε εύκολα και μετά απο μισή ώρα απο το τηλεφώνημα που κλέισαμε ραντεβού ήρθε σε γνωστό ξενοδοχείο στο Παγκράτι. Μόλις άνοιξα την πόρτα η λάμψη του προσώπου της φώτησε το δωμάτιο. Μετά απο αλεπάλληλα γλωσόφιλα περναμε στο μπάνιο για ενα γρήγορο ντουσάκι και μετά στο κρεβάτι για κουβεντούλα ολιγόλεπτη. ενω μιλούσαμε ακούμε τα βογκητα απο διπλανό δωμάτιο που βρισκόταν έτερος συναγωνιστής και έδινε "σκληρή μαχη". μεκοιτάει με βλέμα πονηρό και με αρχίζει στα γλωσοφιλα με πάθος καιάλλο που δεν ήθελα και περνάμε στην μάχη.αρχίζει μια πίπα βαθειά και έντονη χωρίς τη χρήση τοων χεριών, ενω συγχρόνως εγλυφα το μουνάκι της το οποίο μοσχοβόλαγε και ήταν και υγρό. σημειωτέον οτι δεν χρησιμοποιεί καθόλου λιπαντικό. αφου συνεχίσαμε το 69 γυρίζει και μουλέει οτι έτσι θέλει να τελειώσουμε μαζί και συνεχίζει την πίπα και ρούφαγε όλο το εργαλείο. Η λύτρωση δεν άργησε να έρθει αλλά τελειώνει και αυτή μετά απο 1 λεπτό περίπου φωνάζοντας απο την ηδονή. Για να μην με κοροιδεύετεσας λέω οτι πρώτη φορά είδα τόσα πολλά υγρα να βγαίνουν απο το αιδοίο, κοινως μουνάκιΞέχασα να σας πώ οτι οταν τελείωσα στο στόμα της τα ρούφηξε όλα και δεν άφησε καμια σταγόνα να πάει χαμένη. αμέσως πήγαμε στο μπάνιο μαζί για ένα γρήγορο ντουζάκι και μετά στο κρεβάτι για ολιγόλεπτη κουβετούλα. Μιλήσαμε για πολλά θέματα, όπως πως τα περνάει εδω, αν της Αρέσει, αν είναι καλύτερα εδ΄ω απο ρουμανια καθώς και για ρουμανους τραγουδιστές και τραγούδια k.a και ξαφνικά ακούμε απο διπλανο δωμάτιο πάλι βογκητα και κραυγές του τύπου "αγάπη μου πόσο μου αρέσει που με γαμάς", "έτσι χωστον όλο στην κωλάρα μου" κ.α Με ρωτάει τι φωνάζει η κοπέλα και τι λέει. της μεταφράζωστα ρουμανικά τι ακριβώς έλεγε και κοιτάει ξαφνικά τον τόλη που είχε ξυπνήσει. Με ρωτάει αν ερεθίστικα και της απαντάω καταφατικά. τότε γυρίζειτο μουνάκι της στο προσωπό μου αρχίζει μια βαθειά πίπα ρουφώντας όλο το εργαλείο ενω ταυτόχρονα την έγλυφα. αφού κατάλαβε οτι ήμουνα έτοιμος να τελειώσω, μου φοράει το σκουφάκι & γυρίζει σε ιεραποστολικό. την αρχίζω στο σφυροκόπημα το δυνατό και ενω φώναζε δυνατά απο την ηδονή μου λέει να μην τελειώσω γρήγορα γιατί θέλει και αυτή να τελειώσει μαζίμκου. Πραγματικά μετά απο 3-4 λέπτά την νοιώθω που τελειώνει και τελειώνω και γω μαζί της ενω φώναζε δυνατά απο την καύλα και κουνιότανε σαν κουνέ΄λι που το σφάζουν. ξαπλώνω δίπλατης και με αρχίζει πάλι στα γλωσόφιλα ζητώντας μου να πάμε στο καπάκι για 3ο γύρο. πάμε στο μπανιο για ενα γρήγορο ντουζάκι και εκεί άρχισε πλένει τον Τόλη ενω εγω έπλενα το μουνάκι της. τότε μου λέει οτι θέλει να το κάνουμε στο μπάνιο και φέρνει ένα σκουφάκι το οποίο το περναει στον τόλη και γυρίζει στα 4 στηριζόμενη στην μπαταρία του μπάνιου. την σφυροκοπάω δυνατά στα 4 ενω έιχα την θέα του όμορφου κώλου της (που δυστυχώς δεν δίνει). Μετά απο την παρέλευση 5λέπτου έρχεται η 3η κατάθεση η οποίαέγινε μαζί με αυτήν αφού τελείωσε μαζί μου φωνάζοντας δυνατά απο την καύλα που είχε. πλενόμαστε γρήγορα και περνάμε στο κρεβάτι για να ηρμήσουμε λίγο. Μου εξηγεί ότι έιχε καιρό να νοιώσει έτσι καιτο ήθελε πολύ. Μετά απο 10 περίπου λεπτά την παίρνει τηλέφωνο ο οδηγός της και του λέει οτι σε 10 λεπτα θα είνι κάτω. Ντυνομαστε και βγαίνουμε απο το δωμάτιο για να φύγουμε οταν βλέπω να βγαίνουν απο το 3ο δωματιο δίπλα απο μας το έτερο ζευγάρι και ανγνωρίζω απο την ομιλία τους τον συναγωνιστή με την σύντροφό του που φωνάζανε δυνατά. τους χαμογελάμε με νόημα και μπάινουμε στο ανσασέρ για να φύγουμε. περιττό νασας πώ οτι μετά δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου, και φτάνοντας στο σπίτι μου η σύζυγος ρωτάει γιατί έιμαι κουρασμένος τόσοπολύ. της απαντάω οτι οδηγούσα εγω τις περισσότερες ώρες ερχόμενος απο Θεσσαλονίκη και ο 2ος οδηγός δεν ήξερε τον δρόμο και κοιμότανε, και πριν τελειώσω την φράση μου έιχα κοιμηθεί κιόλας. σημειωτέον οτι η συνάντηση έγινε στις 01.00 πμ και μετά απο μένα η βανέσα πήγαινε για ξεκούραση αφου δεν έιχε άλλο ραντεβού. Ενα μόνο θα πώ: Vanessa paπusa mea ma gandesc continuare la tine si asteapt cu drag urmatoare intilnire(Βανέσα, κουκλιτσα μου σε σκέφτομαι συνέχεια και περιμένω την επομένη συνάντηση μας)

Ξέχασ να σας πω αν και οι περισσότεροι μπορεί να το ξέρετε οτι είμαι οδηγός τουριστικού πούλαμν
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
0
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού