Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μία μία τις θυμάμαι. Γεράματα βλέπεις. Λοιπόν, η Μαρίνα όταν μπήκε στο δωμάτιο εντυπωσιάστηκα. Έχει κάτι το αριστοκρατικό και κυριλέ επάνω της, από φυσικό της το οποίο με το ντύσιμό της, της δίνει έναν άλλο αέρα. Ήλπιζα ότι στην πορεία θα έβγαζε το τίγρη από μέσα της, αλλά τελικά αυτό δεν έγινε. Νομίζω ότι κάποια εξαιρετική ανάγκη την έκανε να μπλεχτεί με αυτή την δουλειά, δεν πολυγουστάρει αυτό που κάνει και για αυτό το λόγο το πάει αργά και χαλαρά το ραντεβού και δεν αντέχει πολύ πίεση. Από τεχνικής άποψης υστερεί πολύ και παρόλο που κάποια στιγμή παραδόθηκε και άρχισε να το απολαμβάνει (if you can;t avoid it, then try to enjoy it), το σεξ ήταν μάλλον αποστειρωμένο και μεσαιωνικό. Σε αντίθεση με τους παίχτες παρακάτω, εγώ το θεωρώ μάλλον αποτυχημένο ραντεβού. Θα ήθελα να μου βγάλει περισσότερο τον τίγρη και την σκύλα από μέσα της όπως άλλες, να "ξυπνήσει" το ζώο μέσα μου και όχι να παραμείνει "χαλαρή" μέχρι τέλους. Συμφωνώ στα λεγόμενα για σώμα και πρόσωπο, όπως και στην συμπεριφορά και επικοινωνία, έχω ενστάσεις στο σεξ και κατά συνέπεια στην απόδοση και στην πιθανή επανάληψη. Όπως έχουμε πει, περί ορέξεως....τα γνωστά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.285
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, chris1955, satyrus και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2020
Δύο κριτικές καλές μια με πιο αυστηρά κριτήρια.Σωστο όμως καθως ζητούσε παραπάνω φράγκα από την συνήθη τιμή.
Δ
ΔΑΜΟΣ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1