Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ακριβέστατες φωτό, ακριβώς αυτό θα δείτε και live. Δυστυχώς όμως, τελικά έγινε αυτό που φοβόμουν και από τις φωτό. Το όλο παρουσιαστικό της μου δήλωνε ότι πρόκειται μάλλον για κοριτσάκι που θέλει στοργή παρά για γυναίκα έτοιμη για όλα. Μπορεί να φταίω και εγώ. Ϊσως το πρόσωπό της, ίσως η φωνή της, ίσως ότι είνα κοντούλα. Δεν ξέρω. Πάντως έχει αντικειμενικά ωραίο πρόσωπο και σώμα, είναι πολύ άνετη και σπάει τον πάγο αμέσως. Φαίνεται ξεκάθαρα ότι θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά και είναι και καλή στον αγώνα, με συμμετοχή μάλιστα, δλδ φαίνεται ότι το γουστάρει. Από τεχνική επίσης τα πάει καλά και γενικά δεν υπάρχει παράπονο. Επειδή όμως δεν μου ξύπνησε το τέρας μέσα μου, τελικά δεν ενθουσιάστηκα, για αυτό και δεν νομίζω ότι θα έχει ever επανάληψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.252
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, hornyasfuck, TOMCRUISE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2020
Q10 κάθε μέρα γαμας κ διαφορετική βίζιτα η απλά σε έπιασε ο... συγγραφικό οίστρος αυτές τις μέρες;
22 Ιανουαρίου, 2020
Την έχεις ψηλά στους βαθμούς.Δε νομίζω να πλησιάζει το άθροισμα...
25 Ιανουαρίου, 2020
Τυπε μου έχεις πάρει αμπάριζα όλο το πρακτορείο... Κουλ
26 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@lagonisian
Δεν νομίζω, άλλωστε τα πρακτορεία 4 είναι. Glamour, angels, gde και magic. GDE κατά κανόνα παίζουν μεγάλες απάτες, αν και έχω συναντήσει εκεί 2 από τις καλύτερες πουτάνες ever, το magic έχει μαζέψει όλη την τοπική Β εθνική, ουσιαστικά μόνο το angels και το glamour παίζουν, από τα οποία είναι και οι περισσότερες κριτικές μου εάν δεν κάνω λάθος.
Με ανεξάρτητες παίζω πολύ σπάνια, μάλλον καθόλου, καθώς μου τη δίνει το face control και το παρείστικο της υπόθεσης. Να γαμήσω θέλω, όχι να αποκτήσω κολλητή συμφοιτήτρια με την οποία θα τσατάρω ακόμη και στο μπουρδελοσάιτ.
26 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επίσης καλές περιπτώσεις έχει το agn... Απο glamour και gde δεν ψωνίζω γιατί δεν έχω εμπιστοσύνη @jack skellington
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5