Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σαββατιατικη μεταμεσονυκτια καταδρομικη στο πορνοχοτελ της λεωφορου.Σε επικοινωνια μου με την γλυκυτατη τηλεφωνητρια με ενημερωσε για τις διαθεσιμες κοπελες ενω sienna και slava που ειχα σταμπαρει ηταν καπαρωμενες.Η δευτερη ειδικα δεν προλαβε καλα καλα να φτασει και ηταν fully booked μεχρι το τελος της βαρδιας της.Ετσι εκατσε η μπιλια στην Nicki.
Στη καθορισμενη ωρα εφτασα στο χοτελ, ζηταω το δωματιο στην ρεσεψιον και χωρις να μου τα πρηξουν καθολου μου εξηγει πως φτασω στον ημιοροφο.
Ανοιγει την πορτα με τα εσωρουχα και με περναει μεσα.Πρωτη εντυπωση μετριοτατη αφου απο τις φωτογραφιες περιμενα να δω κατι πιο τσοντε..προσωπο μετριο τυπικο ρωσσικο και στρογγυλεμενο με ωραια ματια ενω τα χειλια της ειναι τρομπαρισμενα τυπου ροφου.Ζητησε τα λεφτα μπροστατζα και μου εδωσε πετσετα να παω για μπανιο.Το δωματιο της ηταν ανετο καθαρο σε καλη θερμοκρασια με μονη παραφωνια τα δυο ενωμενα μονα κρεβατια που στην διαρκεια του ματς πηγαμε να χυθουμε κανα δυο φορες.
Αραξαμε στο κρεβατι και αφου τα αγγλικα της ειναι ελαχιστα ξεκινησαμε το παιχνιδι.Το σωμα της ειναι καλο εχει κωλαρα γαματες βυζαρες φτιαγμενες με μεγαλες θηλες, περιποιημενα χερια ποδια αλλα η κοιλια της παρολο που ειναι επιπεδη ειναι ζαρωμενη.
Ξεκιναω να την μπαλαμουτιαζω και καθε φορα που πλησιαζα το προσωπο μου στο δικο της τραβιοτανε και μου εβαζε τα βυζια της στο στομα Money Mouth Την εσπρωξα σιγα σιγα προς τα κατω μου εγλειφε με την ακρη της γλωσσας της τα καρυδια που πιο πολυ με γαργαλαγε.Μολις παω να την μπουκωσω βγαζει σπρεϋ και καποτα και αρχιζει να ψεκαζει μεχρι και την καποτα.Της εκανα νοημα για μπουκι ανευ και μου απανταει καταφατικα.Αφου στην πιπα δεν καταλαβαινα και τιποτα της εκανα νοημα να ανεβει απο πανω μου.Στα 2 λεπτα μου αρχιζει ειναι too big και ποναω και με τραβαει να ανεβω εγω απο πανω της.Ουτε εκει μου επετρεψε την πληρη διεισδυση και για λιγη ωρα το βρηκαμε σε πλαϊνη σταση.Απο τους μορφασμους της φαινοταν ομως οτι δεν γουσταρε και παλι με σταματει και μου κανει νοημα να μου τον παιξει και να χυσω στην κοιλια μου Money Mouth
Σε αυτο το σημειο δεν αντεξα σηκωθηκα οπως ημουν και της ειπα να το αφησουμε καλυτερα για αλλη φορα.Ξενερωσε και προσπαθησε να με μεταπεισει αλλα ειχα ξενερωσει και ετσι το ληξαμε καπου στο 40λεπτο.
Με το γραφειο δεν επικοινωνησα μετα το τελος και η αληθεια ειναι οτι τις περισσοτερες φορες ειναι αψογοι και οι υπηρεσιες τηρουνται στο ακεραιο.Απλα ειναι κακο ραντεβου ουτε το πρωτο ουτε το τελευταιο Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 18, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
johny cunt
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.033
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, doc_lin, chris1955 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού