Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Με το γραφείο κανένα πρόβλημα. Η κοπέλα ήρθε ακριβώς στην ώρα της.

Σκάει η κοπέλα με ένα μαύρο ωραίο συνολάκι μπαίνει κατευθείαν για μπάνιο στο οποίο δεν έκλεψε χρόνο όπως συνηθίζουν αρκετές.
Ξεκινάμε από την εμφάνιση.
Πρόσωπο ωραίο φυσικά όχι τόσο λαμπερό όσο στις φωτό αλλά ωραίο κλασσικό ρωσίδι.
Σωματότυπος δεν προσφέρεται σε όσους θέλουν petite καταστάσεις χωρίς παραπάνω κιλά.
Όπως προανέφερε συνάδερφος τα βυζάκια έχουν τη φθορά τους είναι περισσότερο φάση μαστάρια και λιγότερο σφιχτή βυζόμπαλα που εμένα προσωπικά δε με ενοχλεί τόσο αλλά για τους βύζαρχους δεν εγκρίνεται.
Δεν είναι αντιαισθητικά σε καμία περίπτωση πάντως.
Κώλος που είναι το ζητούμενο μου μετά το πρόσωπο θα τον χαρακτήριζα τροφαντό υγιή κώλο για non stop doggystyle.

Η κοπέλα ευγενική αλλά λίγο σφιγμένη. Είχε κάτι μελανιές στο λαιμό που όταν τη ρώτησα μου πε ότι τη δάγκωσε πελάτης (αλήθεια ψέματα δε ξέρω αν ναι λίγη ηρεμία τίγρηδες Γλώσσα) μπορεί να παίξε κι αυτό το ρόλο της.
Αν είστε όμως κύριοι πιστεύω δε θα έχετε θέμα έρχεται στα ίσα της. Δε θα γίνει ξαφνικά σαν κάποιες που έχουν αέρα και είναι χαλαρές με το που πατάνε στο ξενοδοχείο αλλά υπήρξε σαφής βελτίωση.

Επικοινωνία κυμαίνεται σε υπερβολικά μέτρια επίπεδα. Πολύ basic αγγλικά.

Στα του αγώνα η πίπα της είναι πάρα πολύ καλή (βοηθάει και το piercing στη γλώσσα). Στο 69 για τους φανατικούς γλύπτες προσφέρεται γιατί της αρέσει.
Αντέχει το σφυροκόπημα και ο κώλος της προσφέρεται για δυνατό πιστόνιασμα και μπάτσες με μέτρο.
Δεν θα πάρει εύκολα πρωτοβουλία για κάποια στάση αλλά η συμμετοχή της σε όσες δοκιμάσαμε (τουλάχιστον με εμένα) ήταν ικανοποιητική.

Γενικά προσφέρεται σε όσους θέλουν να γαμήσουν ένα ωραίο Ρωσίδι για την ποικιλία. Να το βάλουν κάτω και να το σφυροκοπάνε.

Σίγουρα με τα ίδια και λιγότερα λεφτά υπάρχουν καλύτερες επιλογές με γκόμενες που ζουν για να πηδιούνται και γκόμενες που εμφανισιακά είναι καλύτερες.
Απλά καμιά φορά δε θες απαραίτητα το τέλειο σεξ ή το τέλειο μουνί αλλά να βάλεις κάτω ένα καυλίδι και να το ξεπατώσεις.
Στόχος μου ήταν να φάω ένα Ρωσίδι με τυχαία διαλογή για την ποικιλία και ο στόχος επετεύχθη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 17, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Κωλάνθρωπος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
565
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, WHATABOUTFUCK, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2020
... μια που δεν δαγκώνει και αυτή ... Όπως και να΄χει ,αφού δεν σας πολυαρέσουν αυτά στείλτετα στη Θεσσαλονίκη .
20 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και τι είναι για δαγκώσει συνάδερφε ντόπερμαν ;
Μια χαρά μας αρέσουν αυτά τα Ρωσίδια. Κουλ
23 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μόνο τα ντόμπερμαν δαγκώνουν ; Οι σκυλίτσες Golden retriever δεν ...; Έδειχνε να φτιάχνεται όταν έριχνε και από καμιά ψιλοδαγκωματιά ... Τέλος πάντων , όλες προς εσάς έρχονται .
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3