Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 7 10
Call-Girls 34455
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συγκεκριμένη κοπέλα έγινε το στανταράκι μου.. 4 φορές ήδη και συνεχίζουμε..
Πρόσωπο όμορφο με ματάρες που σε καρφωνουν ... κορμί φυσικό χωρίς σιλικόνες, στήθος στητό χωράει στη χούφτα μου
με μεγάλες ρώγες ευαίσθητες στην περιποίηση.. Κωλάρα για τρελά γούστα..
Σε κυριλέ ξενοδοχείο πάντα με καθαρή πετσετούλα ή και μπουρνουζάκι. Μπάνιο μαζί στην αρχή
για να ανάψουν τα αίματα και αρχίζουν τα άγρια ήδη απο εκεί.. Στο κρεβάτι γίνεται
πόλεμος. Το καμασούτρα είναι λιγο για να εξηγήσεις τι καύλες έχει αυτό το πλάσμα.
Δοκιμάζεις τα πάντα. Παίρνει πρωτοβουλίες και κοιτάει πάντα να σε ευχαριστήσει.
Πεντακάθαρη για γλύψιμο παντού, χύνει ατελείωτα και το ευχαριστιέται.
Στενό μουνάκι και κωλαράκι να μην θέλεις να τελειωσεις για ώρες.
Τελείωμα οπου γουστάρεις. Στο στόμα, στο πρόσωπο, στα βυζιά ακόμη και στα μαλλια έφυγαν χωρίς
κανένα εκνευρισμό απο μέρους της. Τα λεφτά πάντα στο τέλος της μάχης.
Και τέλος το κυριότερο.. μιλάει Ελληνικά βρε αδερφέ... στη συζήτηση φαίνεται καλιεργημμένο άτομο
See you soon καυλα!!Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
doc_lin
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
17 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
6.639
Πόντοι:
28.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Thundercat, Karelis69, makhswrx και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2020
Αδερφέ πέστο οτι είναι κ χοτροκωλα όμως!!!!!και οι φωτό τις στο σιτε μέσ στο φωτοσοπ!
17 Ιανουαρίου, 2020
Εμένα αυτή η κριτική με γέμισε αμφιβολίες και θα ήθελα λίγο να επεκταθώ πάνω σε αυτό το κομμάτι. Πρώτα από όλα στα υπόλοιπα 2 προφίλ που έχει η κοπέλα οι κριτικές δεν είναι τόσο διθυραμβικές .
Άντε και είναι πέρασε τόσο υπέροχα ο αγαπητός. Μιλάμε για 200 Ευρώ την ώρα.. ΤΗΝ ΩΡΑ Ναι!Ναι!

Από εκεί και πέρα πιστέυω ότι είναι λίγο υπερβολική η τιμή για "ανεξάρτητη" κοπέλα. Φυσικά είναι καλό το γεγονός ότι πέρασε ο φίλος μας τόσο καλά όπως είπε...Αλλά...Από ελλεινίδα σε άλλο προφίλ σε κάτι τόσο δυνατό; Γιατί τόσες λίγες κριτικες..Κάτι μου μυρίζει..
Χμμμ;Χμμμ;
17 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ίδιο θέμα είχα και εγώ φίλε με τις αμφιλεγόμενες κριτικές. Αν προσέξεις πιο καλά όμως, συνολικά υπάρχουν άλλες 4 κριτικές στα αλλα προφίλ της, 3-4-5 χρόνια πίσω. Η μία μόνο είναι αρνητική οπότε το πιο πιθανό είναι πως εκείνη είναι η ύποπτη ή απλά σε εκείνη έτυχε να μην περάσει καλά ο φίλος. Τέλος πολύ βασικό είναι ότι αφού πήγα προχθές μαζί της και έγραψα την πρώτη κριτική σε αυτό το προφίλ, άρχισε να εμφανίζεται το προφίλ της ως ανεξάρτητη στα CG. Το πιο πιθανό είναι πως κανείς δεν έβρισκε που να γράψει τα τελευταία χρόνια και κανείς δεν ενφιαφέρθηκε να ασχοληθεί πριν από εμένα.
review reaction 1 Thundercat
17 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο φάουλ το φοτοσοπ, το έχω γράψει στην άλλη κριτική εγώ. Αλλά το "χοντροκώλα" είναι υποκειμενικό, εσύ το λες για αρνητικό, εμένα (και πολλών άλλων) πχ είναι η αδυναμία μου.
review reaction 1 Thundercat
17 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ το χοτροκωλα το λέω γιατί το ειδα απο κοντά τώρα αν έλεγα ότι η μάπα τησ είναι σαν πάπια που ξέρω εγώ αδερφέ ότι εσύ κυνηγάς και παπιά!!?και τι με νοιάζουν τα γούστα σου ?!εδώ εκφράζουμε αυτό π βλέπουμε σε κάθε βιζιτρονι για να έχουν μια εικονα οι συνάδελφοι!!
17 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αδερφε σ αυτο το site γραφουμε και καμια κριτικη για οτι κανουμε.. δεν θα σε φαει κανενας αν γραψεις αυτα που ειδαν τα δικα σου ματια...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6