Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Call-Girls 21058
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το σκεφτόμουν και το ξανά σκεφτόμουν να πάρω την Ντιάνα. Με έπεισε η Αντζυ όμως ότι είναι σε καλή μέρα, οπότε και κλείνω το ραντεβού. Η συνεννόηση με Αντζυ άψογη όπως πάντα - όχι ότι έχω παράπονο από Νικολ ή Άγγελο, και με τους τρεις κάνω άψογη συνεννόηση. Έρχεται λοιπόν το τρελοκομείο! Με δυο μπουκαλάκια ουίσκι και διάθεση στο ταβάνι. Μόνη της χύμα μου είπε ότι δεν πίνει μόνο αλκοόλ. Οποιος είναι για τρελό πάρτι, πρέπει να συμπεριλάβει την Ντιάναξκαρ. Χαβαλές και επίθεση αμέσως - μου τον έπιανε και έσκαγε φιλιά στο στόμα με γλώσσα.

Πρόσωπο όμορφο - ρωσικό. Πολύ ωραία πόδια, ποπός αξιοπρεπής. Στήθος δεν τρελάθηκα αλλά είμαι του κωλου.

Μακάρι να είχα κλείσει 2 ώρες. Είναι τρελοκομείο η κοπέλα. Έκανε χαβαλέ συνέχεια και γέλαγα - είχαμε χημεία. Της λέω έλα να σοβαρευτούμε γιατί θα τελειώσει ο χρόνος. Μόλις της το είπα αμέσως ξεκίνησε πίπα. Καλή πίπα! Επισημαίνω κάτι που επεσήμανε και ο προηγούμενος φίλος μας, ότι δηλαδή μου πρότεινε η Ντιάνα να μπω μέσα της χωρίς προφυλακτικό. Είπε την ενοχλεί. Αρνήθηκα φυσικά. Πήγα εκ του ασφαλούς. Επίσης, για οποίους

Εντέλει πολύ καλό κρεβάτι και πίπα, σήκωνε Όσες αγριάδες ήθελες και δεν έλεγε όχι σε τίποτα.

Θα την συναντούσα ξανά για 2 ώρες να δω τι γούστα θα βγάλει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, batsos, anatoliz και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2020
Απαράδεκτη να λέει κάτι τέτοιο... Η κοπέλα είναι επικίνδυνη τι να λέμε... Και υποψιάζομαι ότι πολλοί συγχυστες θα εχουν υποκύψει στον πειρασμό...
14 Ιανουαρίου, 2020
Χμ, περίεργα πράγματα με τα ακάποτα γαμήσια. Δεν είναι σωστό.

Π
15 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε εμένα τα χάπια με έσωσαν που μου δίνουν τη σιγουριά της στύσης είτε φοράω προφυλακτικό είτε όχι. Ξέρω γνωστό μου που έχει ενδώσει στην Ντιάνα. Πάντως αν είσαι σοβαρός και δεν ενδιδεις θα περάσεις καλά μαζί της.
04 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ενδωσει? Δλδ γαμησι χωρις καποτα και φουλ κρεμπιε μεσα της...?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4