Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ερικα μια μετρια κατασταση ομως με προοπτικες βελτιωσης. Εγω καλα περασα λογω αποχης για αρκετο καιρο αλλα δεν ειναι και κατι το ουαου η κοπελα. Το υψος της της προσδιδει παραπανω ομορφια και ειναι οπως στις φωτογραφιες απλα χωρις την γυαλαδα. Η απειρια της ειναι εμφανης, δεν παιρνει πρωτοβουλιες αλλα σε αφηνει ελευθερα να την κανεις οτι θελεις χωρις αντιρρησεις. Ειναι σε γενικες γραμμες καλλιγραμμη χωρις σημαδια και ραγαδες, κωλος αφρατος μαλακος στρογγυλοπος, οχι ομως πεταχτος πολυ καλος στην αφη. Νινακι οτι πιο μικρο εχω δει απο αποψη "σχισμης", τι να κανουμε ανατομια ειναι αυτη, βυζακια 2αρια με μιρκη ρωγα αλλα ελαφρως πεταχτη, ευτυχως τα ζουλας οσο θες χωρις να ποναει. Στη δραση τωρα τραγικο το δωματιο, ναι μεν το εκ δεξιων παραβαρδαρειο οικημα αλλα το τραγικοτερο δωματιο εβερ σαν να εισαι σε κελι φυλακης με το κρεβατι κολλημενο στον τοιχο. Υποδοχη τα τυπικα, πηγε να χαλασει στην αρχη ολη η φαση επειδη τη ρωτησα 2 φορες για σιγουρια αν μπορει οντως να κανει αναλ, μου ρθε να της πω εγω φταιω που ειμαι ευγενικος και σε σεβομαι βλημα. Αρχισαμε φιλια, νορμαλ κατασταση την καθοδηγεις εσυ γενικα με περιεργη αισθηση τον νινακι της και το κωλαρακι της στα αρνητικα οτι δεν ηθελε να βαλει τζελ, αναγκαστηκα να το φτυσω αρκετα για να την παρω απο πισω. Γενικως θελει δουλεια και προπονηση για να της φυγει το σφιξιμο και να το απολαυσει. Μπορει να τα παει και καλυτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 26, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.974
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, mancunian1986 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού