Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την σαμανθα την γνωριζω αρκετα χρονια πισω, απο στουντιο που δουλευε .. με το προηγουμεο γραφειο που δουλευε δεν την ειχα συναντησει τωρα σαν ανεξαρτητη της εστειλα μνμ στο βιμπερ πολυ ευκολη συνεννοηση και κανονιζουμε για σπιτι μου. Στην ωρα της ακριβως, αοιγω πορτα και βλεπω το ''αλογο'' ντυμενη με ενα εφαρμοστο κοντο φορεμα και ψηλοτακουνα πεδιλα και σαφως ποιο αδυνατισμενη απο οτι την θυμομουνα και οπως την δειχουν οι φωτο. Προσωπο αρκετα ηλικιακα πρεπει να ναι κοντα στα 30( δεν ειμαι και καλος στις ηλικιες) σωματαρα ψηλη , ποδαρες ατελειωτες, καλα βυζι τουμπανο.
Λεμε δυο κουβεντες και μου την πεφτει με γλωσσοφιλα χουφτωματα κλπ παμε κρεββατι και κοβει αμεσως τι σαρεσει και παει με το flow το δικο σου.
παιρνει αρκετες προτοβουλιες εχει φαντασια και αντεχει γενικα στροφες και γουσταρει να σε ικανοποιησει, οχι και μη δε ακουσα πουθενα , οπως και δεν βγαζει ψευτοκραυγες και υπερβολες , την καταλαβαινεις οτι της αρεσει αυτο που κανει και περναει καλα ανασαινει εντονα οταν φτιαχνεται και βγαζει ψυθιρους καυλας.
Επαιξε ενα γυρος γυρω στο σαρανταλεπτο με τα παντα ολα 69, ιεραποστολικο , στα τεσσερα, και ενδιαμεσα σε εκοβε πχ να κοιτας βυζια στα φερνε για παιχνιδι , μετα ισπανικο και αλλαγη στασης. το τελειωμα εγινε πανω της οπου αγφου τελειωσα συνεχιχε να παιζει ακομα μαζι μου ξαπλωσε διπλα μου και συνεχισε για αρκετη ωρα να με φιλαει και να με χαιδευει.
Ντουζακι οκαθενας μονος και αραξαμε για τσιγαρο. Τηλεφωνο δεν ακουστηκε ποτε να χτυπαει. Γενιικα ειναι απο τις πολυ καλες και τιμιες περιπτωσεις του χωρου,
Γλωσσοφιλα απλωχερα και τα γουσταρει , αψογη καθαριοτητα , παιζει και στους δυο ρολους πολυ καλα οπου συνδθαζει ταυτοχρονα το gfe και pse μαζι , πολυ καλο τυπακι αψογο και πρωτοτυπο σοσιαλ και οχι τα συνυθισμενα που λες με αλλες κοπελες , εχει πολυ χιουμορ και γελαει αβιαστα συνεχεια γενικα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
10€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.508
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, zorlak13, heartbeat και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2020
Μπρο μου στείλε αν μπορείς τηλ με προσωπικό μήνυμα!!!
13 Ιανουαρίου, 2020
Ωραία κριτική
Το τηλεφωνο της που το βρίσκω;;
13 Ιανουαρίου, 2020
για 10 ευρω σιγουρα αξιζει...χαχαχα αλλαξε την τιμη τυπε!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
13 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα καλα που θα ηταν.... εκ παραδρομης 100 ειναι το παραβολο!!
13 Ιανουαρίου, 2020
εδω ειστε οποιος θελει επικοινωνια
https://thelosex.gr/ad/samantha_ind/
εχει και θεμα εδω
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5