Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η λειψυδρία της φτωχομάνας με έκανε να κρατήσω τα € μου για την επικείμενη κάθοδο στην πρωτεύουσα
Ενδιαφέροντα αρκετά μωρά αυτές της ημέρες και στο γούστο μου και η Angelika και λέω ας δοκιμάσω
Ξεκινώντας θα πω το χιλιοειπωμένο ότι πρέπει να ξεχάσετε την λάμψη των φωτό επίσης την ηλικία που
Αναγράφετε στο site βάλτε αλλα +5 τουλάχιστον επίσης το βυζι δεν είναι όπως φαινετε έχει αρχίσει την κάθοδο. Ειναι επαγγελματιας χορεύτρια του pool dance η κοπέλα με σώμα αρκετά σφιχτό και ευλύγιστο . Ηρθε στη ώρα της total black ντυμένη μέσα έξω και τα Μάλια δεμένα κοτσίδα όπως στις φωτό με το γλυφιτζούρι
Δεν έφαγε χρόνο ηρθε με καλή διάθεση και πολυ χαμόγελο , αγγλικά καλά
Φιλία και προκαταρκτικά αρκετά , πίπα καλή δυσκολευτεί στο deep αλλα προσπαθεί στάσεις ότι θέλησα εύκολα πήγαμε σε παρα πολυ GFE ρυθμούς και σε κάποια φάση μου λέει... «σταμάτησε ...βρήκες το κουμπί μου δεν πρέπει ...δουλεύω τώρα» !!!!! Έδειχνε να το απολαμβάνει άφησε για λίγο τον εαυτό της να παρασυρθεί γιαυτο και το πήγα σε ενα ημίχρονο περίπου στο 40’ και όταν την ζήτησα να με τελειώσει με πίπα τα πήρε στο στόμα και χωρίς καθόλου βιασύνη τα πήγε στο μπάνιο
Σε γενικές γραμμές παρα πολυ καλή συνάντηση
Πιστεύω ειναι μόνο για GFE φάσεις αυτό έβγαλε σε εμένα τουλάχιστον
Αυτά απο εμένα
Καλή χρονια σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 07, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
JOHN-PLAYER-SPECIAL
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
8.883
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, sue, satyrus και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού