Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 1 10
Call-Girls 5131
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ένα αστεράκι ανέτειλε στον ορίζοντα. Μετά από επικοινωνία με το γραφείο και συγκεκριμένα τη Νικόλ που την ευχαριστώ για την επιμονή της να δω την συγκεκριμένη νεαρή κατηφορίζω στου Βασίλη. Ανοίγοντας την πόρτα βλέπω ένα χαριτωμένο μωράκι με όμορφο προσωπάκι και καλλίγραμμο κορμί με ύψος γύρω στο 1,62 ηλικίας περίπου 24 να χαμογελάει το οποίο φορούσε όπως είχε ζητηθεί κοντό φορεματάκι και γόβες. Όπως καταλαβαίνεται μετά τις συστάσεις δεν μπόρεσα να κρατηθώ άλλο και ξεκίνησα τα προκαταρτικά με φιλάκια και μπαλαμούτια. Να σημειωθεί ότι το φιλί με γλώσσα δεν είναι και το δυνατό της σημείο καθότι δεν χρησιμοποιεί πολύ τη γλώσσα στη συνέχεια μετά το στριπτίζ που μου έκανα πήγαμε μαζί για μπανάκι και εκεί ήρθαμε ακόμα πιο κοντά. Μετά το μπάνιο η συνέχεια παίχτηκε στο κρεβάτι με πίπα η οποία με καθοδήγηση ήταν ικανοποιητική θα έλεγα αφού η μικρή ακούει όλες τις οδηγίες και προσπαθεί για την ικανοποίηση του πελάτη. Η πρώτη κατάθεση έγινε στο πρόσωπο αφού δοκίμασα το στενό της μουνάκι στη κλασική στάση το οποίο το είχα γευτεί και υγράνει ανάλογα. Στο διάλειμμα μου έκανε μασαζάκι μέχρι που χαλάρωσα και ήμουν έτοιμος για το δεύτερο μέρος το οποίο ξεκίνησε με φιλάκια και μπαλαμούτια, πίπα και μετά ανέβηκε από πάνω που ευχαριστήθηκα για δεύτερη φορά το στερνό μουνάκι της μέχρι που την γύρισα στα τέσσερα και με θέα την κολάρα της τελείωσα πάνω της. Γενικά ήταν μια από τις πιο ενδιαφέρουσες συναντήσεις μπορώ να πώ για αυτούς που τους αρέσουν τα μικρά και κοντοπούτανα μωράκια. Η κοπέλα ήταν αρκετά κουμπωμένη στην αρχή αλλά σιγά σιγά πιστεύω ότι με το καιρό θα εξελιχθεί σε αστέρι. Αυτά από μένα καλά μάρκαλα φίλοι μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 09, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Προμότορας
Εγγραφή:
9 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
2.615
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, lagonisian, muffer35 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού