Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 697356
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την κοπέλα πριν ένα μήνα περίπου. Η κοπέλα ήρθε στο ξενοδοχείο που ήμουν αν και από ότι μου είπε δεν φεύγει από το ξενοδοχείο της...
Στα του sex πάνω κάτω έχουν γραφτεί για την κοπέλα. Τα θετικά για μένα είναι η διάθεση στο sex, το τρελό χύσιμο που κάνει και το ότι είναι θετική σε ό,τι της πεις.
Τα αρνητικά για μένα είναι ότι έχει βάλει σιλικόνη σε χείλια και στήθος και δε μου αρέσει γενικά αυτή η πλαστική εικόνα... Ακόμα εγώ ήμουν το τελευταίο ραντεβού της ημέρας και όταν ήρθε βρομούσε αλκοόλ πράμα που με ξενερώνει. Τέλος να σημειώσω ότι όταν ήρθε άρχισε να μου λέει κάτι μ@λ@κιες σχετικά με το ότι θα πρέπει να πληρώσω 150Ε την ώρα επειδή ήρθε στο ξενοδοχείο μου και κάτι τέτοια χαζά αλλά της το ξέκοψα από την αρχή. Από ότι βλέπω σκοπεύει να ανεβάσει την τιμή μιας και ανέβηκε και αυτή στο καλάμι. Λίγο μαύρο θα τη συνεφέρει μίας και η αγορά είναι γεμάτη από κορίτσια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
28 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
348
Πόντοι:
1.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΔΑΜΟΣ, vaggelis 80, haker301978(1) και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2020
οταν μαθει πως βγαζουμε τα χρηματα και το σεβαστει,το κοιταμε.μεχρι τοτε μαυρο στη κυρια για να συνελθει λιγακι.
12 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

# Chris drs
Άντε πάλι.παμε μια φορά ακόμα.η κάθε κοπέλα βάζει τις τιμές που θέλει.δεν σας υποχρεώνει να πάτε μαζί της με το ζόρι.
Υσ.1 το πρόγραμμα μα της και σε ποια ξενοδοχεία πηγαίνει είναι γνωστά. Τα βίτσια και οι ανωμαλίες μου ζητάμε να μας κάνει είναι εχτρα.απ'ότι ξέρω
Υσ.2 μην ξεκινήσω να σου λέω κοπέλες που περνούν 100 ευρω και ειναι κομοδίνα
f21
f21
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2