Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είμαι λάτρεις του ωραίου φύλου και η Aurora για τα μάτια μου είναι ότι πρέπει , διάβασα τις περσινές κριτικές της … με διαβεβαίωσε και το γραφείο της ότι είναι ότι βλέπω και έκλεισα ραντεβού για μιάμιση ώρα σε δικό μου ξενοδοχείο με εξτρά το τελείωμα στο στόμα.
Ήρθε στην ώρα της, φορούσε κοντό κόκκινο φορεματάκι , γόβες και αυτό το πονηρό-αθώο χαμόγελο της πρώτης φωτογραφία της… Είχαν δίκιο !. Η Aurora είναι όπως στις φωτογραφίες της …
Όμορφο νεανικό πρόσωπο, ωραίο αψεγάδιαστο σώμα , εντυπωσιακό τριάρι στητό στήθος , κωλαράκι αλαβάστρινο και μουνάκι που γουστάρει γλειφομούνι και χύνει στο 69 !!....
Από την αρχή μέχρι το τέλος είχα εγώ την πρωτοβουλία σε όλα σαν τον ‘’γέρο κακό λύκο’’ που έβαλε ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ από κάτω την κοκκινοπουτανίτσα και την ‘’ξεκοκάλισε’’ !!!!.....
Γεύτηκα τα φιλιά της !. τα υγρά της!.. την καύλα της!.. το νεανικό κορμί της!... και σας πληροφορώ ότι δεν με έφτασε μιάμιση ώρα!... Τελείωσα τρείς φορές … (την τελευταία αγχωμένα) τις δυο στο στόμα της απολαμβάνοντας στην συνέχεια χαλαρωτική πιπούλα και την Τρίτη σαν κουνέλι … στο προφυλακτικό μέσα της λόγο εξαντλήσεως χρόνου !....
Πέρασα καλά με την Aurora!.. εκτός τα νιάτα με την ομορφιά της είναι δοτική και ενδιαφέρεται για την καλοπέραση του πελάτη … το λέω αυτό γιατί: αυτό που της ζήτησα είναι να ΜΗΝ σταματήσει την πίπα μετά την εξπερμάτωση για τουλάχιστον 3-4 λεπτά άσχετα αν θα τα καταπιεί η θα τα φτύσει διακριτικά και γρήγορα και το ακολούθησε με τέτοιο ζήλο που πραγματικά ευχαριστήθηκα χύσιμο!!!.....
Αυτά από εμένα και την Aurora φίλοι μου …. Καλά γαμήσια!..
Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 07, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Alex_Born
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.185
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, hornyasfuck, TOMCRUISE και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2020
Ύψος ;
F
fylobios30
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1