Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Call-Girls 21058
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
...την κάνει, όπως αυτή την αποκαλεί, καλύτερα όσο πολλοί λίγες!
Αν η Αλένα είναι το Νο 1 του γραφείου η Ντιάννα είναι το Νο 2, άνετα!

Δεύτερη φορά που συναντώ την οδαλίσκη αυτή και μου επιβεβαίωσε πόσο αγαπάει τον πούτσο, πόσο καυλώνει γιά σεξουαλικές εμπειρίες που ίσως ακόμη δεν έχει εντρυφήσει...
Μπήκε και της παρήγγειλα ουϊσκάκι που μου ζήτησε, αγουροξυπνημένη ήταν ακόμη διψασμένη...
Ήπιε δυό γουλιές και γλύστρισε στο μπάνιο να φρεσκάρει τις οπές της, αναμονή και καύλα!
Βγαίνοντας έβαλε κραγιόν, είχε φορέσει τα χρώματα της νυχτερινής πεταλούδας και λύκνιζε χορευτικά τα οπίσθιά της. Σύρθηκα και τράβηξα το κωλόσχοινο που με εμπόδιζε και γεύτηκα το ροζ παστρικό κωλοτρυπίδι της, γευόμενος αυτήν την εξαίσια μυρωδιά που δεν κλείνεται σε μπουκάλια...

Δεν ξαπλώσαμε ποτέ, δεν με άφησε... Μου περιέγραφε στάσεις γιαπωνέζικες, άγνωστες σε μένα που μόνο οι ακροβάτες του τσίρκου θα εκτελούσαν!
Κάποια στιγμή μου κάνει τσιμπούκι και αισθάνομαι ότι τα είχε βάλει όλα μέσα...όλα? Απίθανη η μικρά, η πορνογραφία έχει χάσει ένα ταλέντο. Της το επσήμανα και έγνεψε καταφατικά γελόντας.
Δεν έχει στοπ, δυνάμεις να έχεις να σε ξεπατώσει!

Της αρέσει να μιλάει, να εξιστορεί σεξουαλικές εμπειρίες...
Μου είπε ότι κάποιοι την έκλεισαν γιά παρτούζα και μόλις τους βούτηξε τις πούτσες γιά διπλοτσίμπουκο λάκησαν αριστερά και δεξιά και ξεκαρδίστηκε από τα γέλια!
Και άλλα πολλά...

Διάθεση στο σεξ, αν γινόταν πάνω από 10!

Σνόβεμ Γκόνταμ ταβάρις!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 olddog, vltepdr, Karelis69 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2020
Νταξ μην τρελαθουμε...
Οχι και πανω από δέκα...θα μας ζητάνε διακοσαρια μετά σαν μαλακές...
08 Ιανουαρίου, 2020
καλά ότι λακησαν μόλις τους τράβηξε τις πουτσες οι παρτουζιαρηδες και άλλα πολλά παραμύθια άσε γιατί έχουμε ακούσει φουλ ψέμμα από τανες...
xlm
xlm
09 Ιανουαρίου, 2020
"...γεύτηκα το ροζ παστρικό κωλοτρυπίδι της, γευόμενος αυτήν την εξαίσια μυρωδιά που δεν κλείνεται σε μπουκάλια...". Σε νιώθω! Υγεία και καλά γαμήσια το 2020
09 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...το κωλοτρυπίδι όλα τα λεφτά!
Επίσης!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4