Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα η ημερομηνία είναι ενδεικτική και θα ήθελα να καταθέσω την άποψη μού γτ πολλά έχουν γραφτεί για το εν λόγω κορίτσι.
Ας αρχίσουμε με το ζουμί λοιπόν από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν πάρει χωρίς χέρι αργά αισθησιακά με dt και εναλλαγές Ρυθμού επίσης το eyecontact που κάνει όταν τον έχει όλο μέσα είναι πάρα μα πάρα πολύ καυλωτικο γτ έχει και ματάρες. Στο σεξ δεν κλέβει και ούτε στην ώρα. Ωραια στησιματα Και το γουστάρει δεν βγάζει ψεύτικες κραυγές λες και την γαμαει ο Rocco οπότε ήταν αρκετά αληθοφανές. Οπότε το σεξ για εμένα ήταν πολύ καλής ποιότητας.
Βέβαια υπήρχαν και κάποια αρνητικά τα οποία εμένα δεν με πείραξαν τόσο γιατί είχα αρκετή ώρα στην διάθεση μου (άλλη φορά ίσως να μην έχω για αυτό έγραψα και ισως). Άργησε κανένα 30λεπτο λόγω αυξημένης κίνησης από την κακοκαιρία Αλλά με πήρε να με ενημερώσει ότι θα αργούσε και να μου ζητήσει συγγνώμη κάτι που εμένα μου άρεσε και το εκτίμησα πολύ. Επικοινωνία πολύ καλή λόγω του ότι τα ελληνικά είναι σαν μητρική της γλώσσα
Τέλος είμαι ποιο πολύ στο να την ξαναπάρω γτ θέλω να δοκιμάσω και το κωλαράκι της που από ότι είδα είναι σφιχτό. Ελπίζω μόνο να μην με καθυστερησει πάλι γτ δεν θα έχω τόσο χρόνο. Μπορεί να γίνει από τις καλύτερες αρκεί να το πάρει πολύ σοβαρά. Αυτά από εμένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 29, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
631
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Konan21, elecman, doc_lin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2020
απο που ειναι ?
07 Ιανουαρίου, 2020
Φίλε μπορείς να στείλεις σε ένα pm στοιχεία επικοινωνίας της κοπέλας ?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων !
08 Ιανουαρίου, 2020
Μια η δυο φορες στα 90 ευρω???
27 Απριλίου, 2020
Καλησπέρα θα μπορούσες να μου στείλεις ένα τηλ επικοινωνίας του κοριτσιού ευχαριστώ πολύ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4