Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 13 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
εμφάνιση σώματος αυτή που βλέπετε στις φώτο χωρίς τη γκλαμουρια του Photoshop. Μια κοντουλα κοπέλα με πολύ μεγάλο στήθος και πιασιματακια. για τα δικά μου γούστα 4/6, για άλλους περισσότερο για άλλους λιγότερο. όσον αφορά το πρόσωπο που ήταν δεν φαίνεται πάντα υπάρχει ο φόβος μη βγει κανένας τραμπακουλας, ευτυχώς είναι όμορφη αλλά λογικά το κρύβει γιατί μικρο ειναι ρο χωριο μας δε ξερεις καμια φόρα τι γινεται....
στα του αγώνα, φιλιά δίνει απλόχερα για την ακρίβεια με το που μπαίνεις στο δωμάτιο ψιλοαρχιζει κατάσταση. πίπα πολύ καλά με περιποίηση στη γύρω περιοχή και έμφαση στο κεφάλι. Στο σεξ φαίνεται να γουστάρει πολύ και δε λέει όχι σε έντονους ρυθμούς. gfe κατάσταση αλλά μου έδωσε την εντύπωση ότι θα μπορούσε να γίνει και pse αν ήθελα.ειναι επικοινωνιακή και λόγω γλώσσας φυσικά αλλά δεν κοίτα να σου φάει ώρα( με το που βγήκα από το μπάνιο για δεύτερο γύρο σχεδόν αμέσως τον ξεκίνησε αυτή).δε φαινεται οτι κανει αγγαρεια και έχει πάντα στο νου να περάσεις καλά.εξαιρετικό value for money και ίσως γίνει το πρώτο μου στανταρακι .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
808
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Ntaffy2, Anderssen_ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2020
Φίλε μου από προσωπο;
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1