Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μια και με επιασε να γραψω κριτικες, ημερομηνια ενδεικτική, την είχα δει όταν ήταν στο πρακτορείο.

Διακπεραιωτικα, δεν τα εκλαψα αλλα μου βγαλε μια εικονα θειάς. Κάτι και οι πολιτικές απόψεις που ηταν κάπως τέρμα δεξιά και που δεν κατάλαβα τι θέση έχουν σε μια τέτοια συνάντηση δεν το θυμάμαι ως ευχάριστο ραντεβού.

Υποθέτω πως υπάρχουν και χειρότερες επιλογές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
375
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lalistatos00, nikos.82, AmoKomA και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2020
Αυτο ειναι κριτικη τωρα????
Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 1 razorxt
05 Ιανουαρίου, 2020
Φίλε μου είναι λίγο άδεια η κριτική σου. Μηδενικές πληροφορίες. Χωρίς να έχω γνωρίσει την κοπέλα από κοντά αλλά γνωρίζοντας την στο φόρουμ δεν νομίζω ότι είναι καλό να υπάρχουν κριτικές χωρίς αιτιολογήσεις. Αυτά από εμένα καλοπροαίρετα.
05 Ιανουαρίου, 2020
Ναι!Ναι!Ναι!
05 Ιανουαρίου, 2020
Μια από τα ίδια και εδώ, ακροδεξιά θειά αλλά με όρεξη για γαμήσι, πρήξιμο με χρυσαυγίτικες παρλαπίπες και εθνικιστικά απωθημένα στο διάλειμμα μέχρι να της ξαναμπουκώσεις το στόμα μπας και ησυχάσεις από το παραλήρημα.
05 Ιανουαρίου, 2020
Σ΄έπιασε να γράψεις κριτικές; Αυτό δηλαδή το λες κριτική;Θυμός
B
BobbyF
05 Ιανουαρίου, 2020
Τα χεις μπερδέψει λίγο. Αλλά όλα καλά. Καλή χρονιά με υγεία Έρωτας
05 Ιανουαρίου, 2020
Ρε φίλε, πηγές για πολιτική κουβέντα εκεί ή για την ξεκωλιασεις?

Μην μας τρελαίνεις με τα συριζαϊκα σου τώρα
06 Ιανουαρίου, 2020
Τύπε..σου κόλλησα ένα like αν και δεν σύμφωνω με αυτά που αναφέρεις,πέραν αυτού δεν είπες τπτ για την συνάντηση.Εντελως άκυρη κριτική.Βαζεις υποψίες ότι πας να μπλοφάρεις την Έλενα (στο μεταξύ μας....τπτ δεν της κάνεις).
Το like όμως το στο κόλλησα γιατι λες την γνώμη σου και ας φας κράξιμο!
Που θα το φας....Καπέλο
HB
Hell Boy 29
06 Ιανουαρίου, 2020
καλήμερα. συγνώμη βρε φίλε .αλλά θα στο πω. Να γαμήσεις έκανες το ραντεβού μαζί της η για να ψηφίσεις ???? πρώτη φορά βλέπω κριτική με θέση πολιτική... εμένα πάντως αν δεν ήταν των δικό μου πολιτικών πεποιθήσεων η παρτενέρ θα την έσκιζα περισσότερο χαχαχαχα
06 Ιανουαρίου, 2020
Αφενός θα ήτσν κσλό να σαι κάπως πιο περιγραφικός, καλώς ή κακώς δεν είναι κριτική 10 λέξεις όλες και όλες.
Θα συμβούλευα όλους όσους συναντάνε "αγνώστους" ν αφήνουν στην άκρη κουβέντες που άπτονται στα πιστεύω του άλλου και ενδέχεται να τινάξουν την κουβέντα/συνάντηση στον αέρα
21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3