Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήμουν αρκετά σκεπτικός με την επιλογή μου μετά απο τα σχόλια που διαβαζα στο φόρουμ σχετικά με την κοπέλα.
Συνεννόηση με το γραφείο όπως πάντα άψογο και το ραντεβού κλείστηκε.
Την καθορισμένη ώρα η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο γνωστού ξενοδοχείου νοτίων προαστίων.
Μπορώ να πω ότι οι φωτογραφίες την αδικούν, είναι πολύ πιο όμορφη και γλυκιά από κοντά, και το πρόσωπο είναι πιο λεπτό από τις φωτο.
Σαν χαρακτηριστικά είναι ότι γράφει στην σελίδα, κοντουλα, αδυνατουλα, πετιτ. Στιθος Α οπως το λεει, αρα οι βυζολαγνοι μακριά.
Όσο αφορά την επικοινωνία, εφ όσον ξέρω τα ρωσσικά δεν είχα κανενα πρόβλημα, άρα εκεί η βαθμολογία είναι υποκειμενική.
Όπως μου είπε η κοπέλα, τα αγγλικά της δεν είναι καλά άρα όσοι σκοπεύετε να ανοίξετε συζήτηση ετοιμάστε τον γογλε.
Με το μπλα μπλα το ένα έφερε το άλλο βρεθήκαμε αγκαλιασμένοι να φιλιομαστε, και κρίνοντας ότι αυτή με φίλησε πρώτη, μπορώ να πω ότι δεν θα κάτσει να κλέψει το χρόνο σας.
Η κοπέλα είναι πεντακαθαρή, με μπανάκι πριν και μετά τον αγώνα. Νινακι περιποιημένο όμορφο, μοσχοβολουσε νεανική φρεσκάδα.
Στον αγώνα ήταν ακριβός αυτό που ζητούσα, χάδια αγκαλιές φιλιά... όλο το πακέτο. Ανταποκρίνεται και προσαρμόζεται στο ρυθμό.
Στοματικο αρκετα καλό χωρίς δόντι και αρκετή κίνηση γωσσιτσας, με γλύψιμο κορμού και γύρο περιοχής...
εδώ θα κάνω μια παρένθεση... τα είχα αποτρυχωσει όλα με κρέμες και τα σχετικά, άρα όσοι πάτε με τρίχα για πουλόβερ δεν νομίζω να έχετε την ίδια περιποίηση.
Στον αγώνα είναι προς απολυτη GFE κατάσταση, συνίσταται για αγαπουληδες και για ήρεμα πράγματα. Όπως της φερθειτε θα σας φερθεί κατι που θεορω οτι ισχύει για όλες τις κοπέλες.
Σε γενικές γραμμές, πέρασα πολυ ομορφα μαζί της, πήρα αυτό που ήθελα και σίγουρα θα την ξαναδώ πριν φύγει.
Όσο αφορά το κόστος, κανένας δεν σας βάζει μαχαίρι στο λαιμό, ο καθένας αποφασίσει για τον εσύ το του.
Και όπως γνωρίζετε τα γούστα και γνώμες διίστανται.
Αυτά τα λίγα από μένα, προσπάθησα να είμαι όσο γίνεται πιο αντικειμενικός. Καλά να περνάτε.
Καλή χρονιά σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 03, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
960
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hellroach, GIORGIO222, rofos και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2020
Φίλε μου αντιλαμβάνομαι ότι έμεινες ευχαριστημένος από το σέρβις που ήταν σε gfe πλαίσια. Πιστεύεις ότι θα ανταποκρινόταν σε πιο pse φάση; Είχε διάθεση;

Για εμένα η εικόνα του barely legal είναι τοπ Έρωτας
05 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου, η κοπέλα είναι αματούρι, για αγαπουλες. Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να την φανταστω σε PSE φαση. Ίσως καλύτερα να κοιτάξεις αλλού για σιγουριά.
review reaction 1 hellroach
06 Ιανουαρίου, 2020
Κατά την γνώμη μου η κοπέλα όπως είχα πει είναι για αγαπουλες, δεν ξέρω κατά πόσο θα ανταποκριθεί στο pse.
Νομίζω είναι καλύτερα να πας για κάτι πιο σίγουρο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3